En birinci ben olabilir miyim?

Düş

Özel Üye
Özel üye
Merhabalarr..
4-5 yıldır böyle kendi halimde forumlarda takılırım.
Adettendir diye bir de buraya konu açayım dedim. ''Artık beni de zamanla tanırsınız'' diyenlerden olmayıp kendimi tanıtacağım elbette.Yalnız prensibimdir sosyal platformlarda, forum sitelerinde kişisel bilgilerimi ulu orta vermem.
Siyasi konu ve tartışmaları çok severim, öyle böyle değil. Forum oyunlarını pek sevmesem de amaç zaman geçirmek diyerek takılırım. Yani sırf cinslik olsun diye girerim.
İlgi ve uzmanlık alanım iletişimdir. İletişim sanatları okuyorum baba parasıyla.
Korku filmlerini sevmem!
Fırat candır!

70 yaşındaymışım gibi davranmayı severim. Ve o yaşlardaki insanlarla aram fazlasıyla iyidir. Zevk veriyorlar bana.
Elimden geldiği kadar Türkçe'yi düzgün kullanmaya özen gösteririm. Bu konuda fazlasıyla hassasım!
Ve bu konuyla ilgili bildiğimiz chat ağzıyla konuşan tipler görür ve -rep verirsem hiç şaşırmayın.
Sürekli banlanırım, özellikle banlanan üyeler arasında olmak hep hoşuma gitmiştir.

Böyle tanıtım mı olur demeyin bence, aslında tam olarak böyle olur. Ne gerek var şimdi ismimi falan söylememe?
Yine de fazlasını merak eden olursa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilir.(Tabi açıksa)

Edit: Bu avatar'ın pixelleri neden böyle dandik oluyor acep?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hoşgeldin @Düş, güzel tanıtım olmuş. Chat Türkçesi konusunda kesinlikle hemfikiriz. Kalıcı olman dileğiyle, iyi forumlar.

Son düzenleme:

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hoşgeldin @Düş
Tanıtım güzel olmuş gerçekten. Chat türkçesi kullanmam ama Türkçeyi doğru kullanıyor musun diye sorarsan elbet yanlışlarımız oluyor :)
Şimdiden keyifli forumlar diliyorum:)

Düzenleyen yönetici: