Dergimizin 8. sayısı çıkacak mı?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Dergide Gorev Alabilirim Ablam Bu Konu Hakkinda Konusmak İstiyorum Musait Bi Zamaninda :)
Dergimizin çıkış formatı çok farklı Lal'cim
Şöyle.
Sorumluluk üstlenen bir kişiye, forumdaki isteyen herkes forumdan birşeyler yolluyor.
Ve bu kişi, dergi formatlarına uygun olacak biçimde yani yayınlandığı zaman dergi düzeni oluşturabilecek şekilde, toplanan tüm içeriği düzenliyor, dizayn ediyor ve word dosyasını yorumsuza yolluyor.
Yorumsuzda son olarak forumda yayınlıyor. Yani tek bir kişinin sorumluluğunda oluyor.
Eğer bu sorumluluğu üstlenebileceksen, yorumsuzla konuş :)
Hatta eski dergileride gözden geçir istersen :)

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Dergimizin çıkış formatı çok farklı Lal'cim
Şöyle.
Sorumluluk üstlenen bir kişiye, forumdaki isteyen herkes forumdan birşeyler yolluyor.
Ve bu kişi, dergi formatlarına uygun olacak biçimde yani yayınlandığı zaman dergi düzeni oluşturabilecek şekilde, toplanan tüm içeriği düzenliyor, dizayn ediyor ve word dosyasını yorumsuza yolluyor.
Yorumsuzda son olarak forumda yayınlıyor. Yani tek bir kişinin sorumluluğunda oluyor.
Eğer bu sorumluluğu üstlenebileceksen, yorumsuzla konuş :)
Hatta eski dergileride gözden geçir istersen :)
Eski Dergilere Goz Attim Canim Dergi İcin Katkidada Bulunabilirim Derginin Sorumlulugunuu da Ustlenebilirim Daha Onceden Belirlenmis Bir İsim Yoksa Ve Uygun Gorurseniz Bana Her Turlu Uyar :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Eski Dergilere Goz Attim Canim Dergi İcin Katkidada Bulunabilirim Derginin Sorumlulugunuu da Ustlenebilirim Daha Onceden Belirlenmis Bir İsim Yoksa Ve Uygun Gorurseniz Bana Her Turlu Uyar :) :)
Bayadır dergi yayınlanmıyor. Çıkması güzel olur. Yani asıl onay Yorumsuzda.
@YoRuMSuZ da onaylarsa çıkarabilirsin elbette. Konuşursun sen zaten :)
Söylediğim gibi bu sorumluluğu üstleniyorsan problem olacağını sanmıyorum.
Zaten üyelerimiz bizlerde dergi için katkı sağlarız elimizden geldiğince :)

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Bayadır dergi yayınlanmıyor. Çıkması güzel olur. Yani asıl onay Yorumsuzda.
@YoRuMSuZ da onaylarsa çıkarabilirsin elbette. Konuşursun sen zaten :)
Söylediğim gibi bu sorumluluğu üstleniyorsan problem olacağını sanmıyorum.
Zaten üyelerimiz bizlerde dergi için katkı sağlarız elimizden geldiğince :)
Yorumsuz İle Konusurum O Zaman Canim Tesekkur Ederim Simdiden :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Görüyorumki dergimizi yeniden canlandırma istekleriniz var ve bu beni sevindirdide diyebilirim.
Dergimizin 8. sayısını hep birlikte çıkarabiliriz. Bunuda beraberce yapabiliriz. Sizlerin hazırlamış olduğu özgün içerikleri düzenleme işini üstlenebilirim. Burada önemli olan dergide bulunan içerik sayısı. Yeterli sayfa sayısına ulaşırız umarım diyerek hemen sorayım.

Dergimizde Bende varım diyenler kimler ?