• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çılgından foruma şiir hediyesi:))))

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Bir sandal ... içinde yırtılmış eski mektuplar ... gidiyor uzak görünen YANLIZ Adaya ve bir hızla başlıyor yağmur ... rüzgarla birlikte dalgalar yükseliyor denizin içinde ve tabi onunla birlikte sandal savruluyor karışıyor mektuplar denizin derinliklerine... ulaşamıyor yerine yurduna adı üstünde eski mektuplar, eskiden de ulaşamamışlardı hani ...

Yaklaşma yanıma… Sakın gözlerini gözlerimden… ellerini uzatma yalnızlığıma… Dokunulmaz değildir yalnızlığım biliyorum ama görünmez oluyor arasıra… Sıkma canını ben sıkarım kendi canımı ,,üzülme sen ben üzülürüm … Ama bir daha sakın sakın çağırma söylediğim şarkıları… ve sakın ellerini ellerimden… Zamanı gelince anlarsın nedenini kaçışımın, elbette anlayacaksın gerçek sevgilerin ebedi oluşlarını… Zamanı değil deme bana çünkü kandırıyorsun kendini.. Ama kandıramazsın senin gibilerini …

Hayal GöZZZLüMM!!! Bu Kaçıncı Mevsim Bilmem Ama Ben ONDOKUZ Yaşımdayım... Yıllanmış Geçmişimi Ellerimle Teslim Ettim Sonsuzluğa Daha henüz Dökülmüş Yapraklarını Saymamışken; Bir Nefes Daha Fazla Yaşabilmek Uğruna...

Gözlerden uzaklara gitmek çözümmüdür sanarsın ... O zaman sanılarınla kendini yanıltırsın , gök yüzü kadar uzaklara gitsen bile nafile... yanlızlığın ve gölgen seninle ... Sen seninle birlikte..

YAZAN: çılgınım_www :):):)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
teşkr ederim yorumsuz evet artık kaçak takılıyorum beni özleyin diye :) sherry yavruu çok özledim kıs senii oyoyoy:) sende özledinmi :) şiirlerimi beğenmedin galiba:) ama kızma yaa ağlayım bak :)oyoyoy