• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

bir itiraf

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abimin üstüne gitmeyinnn :)
Karadeniz erkekleri sever ama belli etmezler asla:)
Çocuklarını bile uzaktan severler hep şımarmasın diye:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Himm itiraf demek bak bu güzel bir adım öne çıktın demektir bir akşamda yengemize süpriz yaparsın ben buna inanıyorum :)
:))) yok cagla hic sanmiyorum öyle birsey yapsaydi forumda goremeyecegini bilgifi icin burda itiraf etti simdi korktu bu 1 demet gül alsam bu alisacak surekli istiyecek beni masrafa sokacak :)) sonra seni seviyorum desem 1 defaya magsus birdakine demez isem bana diyecekki ne o beni artik sevmiyor musun hic söyle miyorsun :)))

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:))) yok cagla hic sanmiyorum öyle birsey yapsaydi forumda goremeyecegini bilgifi icin burda itiraf etti simdi korktu bu 1 demet gül alsam bu alisacak surekli istiyecek beni masrafa sokacak :)) sonra seni seviyorum desem 1 defaya magsus birdakine demez isem bana diyecekki ne o beni artik sevmiyor musun hic söyle miyorsun :)))

Bakış açısı faklı işte bencede bir cesaret örnegi önce forumda yazması gerisi gelebilirki cebur bunu yapabilir diye düşüyorum yeşim:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Abim sevgisini dilde değil, yüreğinde taşıyor işte yüklenmeyin bu kadar :)
Bizim yöre insanı böyle çekingendir belli edemez sevgisini:)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Ne güzel bence sen sevgini fazlasıyla yansıtıyosundur bizimle paylaştın bide bazen insanın içi taşır bir yerlerde yazmak paylaşmak ister sevdikleriyle diye düşünüyorum:)

Çünkü bende bazen yazarım burdan sevdiğimi:):)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye

bence eve getirdiğim 1 demet gül değil eve sağ salim gelmem onun için daha önemlidir ama sırf sana inat olsun götüreceğim ben o çiçekleri . hırs yaptırdın bana şimdi bak . :)

Bakış açısı faklı işte bencede bir cesaret örnegi önce forumda yazması gerisi gelebilirki cebur bunu yapabilir diye düşüyorum yeşim:)

dimi yani ... efendi efendi burda itiraf etmişim kardeşlerim kankalarım okumuş .hatta gözümü karartmışım 81.563 üyesi olan bir foruma yazıvermişim . daha ne yapayım

CEBUR şu eşinin telefonunu versene bana :)) ona bir yemek tarifi verecemde :))

töbü töbü hemen yazıyorum . akşamada imam bayıldı yerim heralde .

zeynoo desteklediğin için tşk.