• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Alttakİ Üyeye Soru Sor

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
kitap okurum nete takılırım avatar ımza calısmaları yaparım :) aslında kpss calısmam gerekırken:)
neler yaparsın hayatından memnunmusun?

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Çok yoğun tempolu bir hayatım var. Hedefledikleri mi gerceklestirdiğim ve engelleri astığımda çok memnun olcam.

Kaliteli bir yaşam için kendinden ödünler verir misin?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Zamanında yaşamayı tercih ederim ama bazen hiçbirşey zamana uymaz, yada zaman uymaz sana :)

Hayatı planlayarak mı yaşamaya çalışırsın yoksa akışına göre mi?

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Zamaninda yasamadgim halada yasayamadigim cok sey var sanirim ilerde ailemden ayrildigimda ancak yapabilecegim seyler dolayisiyla zamaninda yasamak istesem dahi olmadi :)
Mesafeler hakkinda ne dusunuyorsun ? En uzak mesafe nedir senin icin?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Zamaninda yasamadgim halada yasayamadigim cok sey var sanirim ilerde ailemden ayrildigimda ancak yapabilecegim seyler dolayisiyla zamaninda yasamak istesem dahi olmadi :)
Mesafeler hakkinda ne dusunuyorsun ? En uzak mesafe nedir senin icin?
Uzaklık dediğin nedir ki? Biz Yaradanı bile görmeden sevmedik mi :)
En uzak mesafe yollar değil, insanların birbirlerine koydukları engeller en büyük mesafelerdir bence :)

Planlı yaşam bana göre değil. Keske olsa.

Cevrende sana taktıkları lakap var mı

Dayımlar bana Zezo derler, abim küçükken dili dönmezmiş zezo dermiş onlarda alışmışlar
Şimdi küçük çocuklar da (akrabalardan) küçük zeynep abla diyorlar, onunda hikayesi var tabi :)
Kimiside Zeynoo der :)

Lakap taktığın oldu mu hiç?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
lakap değilde yakın oldugum sevdiğim insanlara derim
camiş essek sıpa öküzz hayvanat bahcesii tatlı bal şekerlik vs :)

Bugun nasılsın?