A$k DuaSı.~

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Herkes kendinden sorumludur aşkta hayat her şeye ragmen yaşamaya değer kendinizi adadıgınız aşktan geriye kalan sadece yanlizliksa o yanlızlığın içerisinde kay bolmayın hayat güzelikleri siz izin verirseniz fisildiyacak kulagınıza..

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptiğina inanyorsan ve buna ragmen hala yanlizsan için rahat olsun giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptiklarin onun dudaginda hafi bi gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramicaktir Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazirdir iki bucu keskin bi bicaktir bu işn sonu yaptiklarinla deil yapmadiklarinla yargilanırsın hez zaman bu mahkemede hafifletici sebeplerde yoktur.

Sen senin için şunu yaptim derken O sen benim için bunu yapmadın diye cevap verecektir.ve ne soylersen karşiliğinda mutlaka başka bir idda ile karşilaşacaksin Üzülme sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadin özledin , içtin , ağladin , şarklar soyledin , düşündün ve en onemlisi sevdin peki o ne yapdi deme Herkez kendinden sorumludur aşktan Sevmekten vaz gecme sen aşkını doya doya yaşarken o kendini engeler koyuyorsa bu onun sorunu bir insan eksik yaşiyorsa ve bu eksiği bildgi halde tamamalamak için ugraşmıyorsa sen ne yapabilirsinki onun için hayati iskalama lüksün yok senin eğer onun varsa birak o lüksü sonuna kadar yaşasin her zamanki gibi yaşayacaksin sen açilara tutanarak yaşamayi öğreneli cok oldu hem ne olmuş yani yanlızlık okadarda kötü bişi değil sen mutluluğu hiçbir zaman tek bir kişiye bağlamadinki sen yüreginin sesini dinliyenlerdensn ve biliyorsun asil olay yürektir yürek sesi nedir bilmeyenler yada bilipte duymayanlar açitsada senin içini unutma yaşadiğin sürece o yürek var olacak seninle birlikte sen yeterki koru o yüreğini ve o yüreğinde taşidiğin sevda duygusunu elbet bitecektir günese hasret günlerin ve ozaman kutuplarda yetişen minik bitkiler deil güneşin çiçekleri dolduracak o güzel yüreğini.

Gönlünüzdeki ilk baharda acan ciceklerin son baharda soldugu ama umut kapılarınında ardına kadar açik oldugu bu güzel dunyada küçük bir aşk duasına ne dersiniz .Rabbim bir insan koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin olsun ve beni oyle bir insana sevdirki o insanın kalbi seninle yanan bir mabedi olsun beni oyle bir insanla buluşturki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın onunla el ele tutuşdugumuzda ikimizin elinin üzerinde sen olasın bana ole gozeler gosterki ben o gözlerden sana bakaim bana ole bi sevgili ver ki o gözler cennete acilan iki pencere olsun onunla oyle bi yolda yürüyelimki gitiğimiz yol senin yol olsun öyle bi sevgili verki bana ona sarildiğimda kainat bize baksin, bir birine sarilsin, sevgimiz kurtla kuzulari baristirsin, günahlar sevaplar uğruna kendini feda etsin , öluler birer birer uyansın sevgimizle , öyle bir sevgili verki yarabbim sevgimizde tüm dunya sevilsin Hatice göklerden bize seslensin bak ey sevgili şu sevgililere bak onlarda bizde bizde onlardayiz bak sevdamız bir kez daha yaşaniyor yer yüzünde ve aşkımız oyle cok seviliyorki binlerce insan yaşiyor...