30 saniye mesaj süresi

Papatya

V.I.P
V.I.P
30 saniye sürenin çok uygun olduğunu düşünüyorum.
Örneğin,ana sayfadaki son mesajlar kısmı için çok iyi bir uygulama.
10 saniye olursa ard arda atılan yorumlardan yada 10 saniyede bir acılan konulardan diğer arkadaşlarımızın yorumları görünmez.
Ha,yukarda neler yeni kısmıda var tabi,ama adminimizin vardır bir bildiği...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
benim fikrime göre az bile bir siteye girip 1 saatte kopyala yapıştır ile tak tak 100 konu atmaktansa 1 saatte bir konu at içinde sana dair bir şeyler olsun . örneğin bir şiir mi atıyorsun başında sana ne hissettir de bu şiiri attın yada şarkı sözümü atıyorsun kim bu adam bir resmini koy yada şarkı hakkında biraz bilgi ver konuya girenler bir farklılık görsün bu nedenle atılan bir çok konuyu görmemezlikten geliyorum ben :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
benim fikrime göre az bile bir siteye girip 1 saatte kopyala yapıştır ile tak tak 100 konu atmaktansa 1 saatte bir konu at içinde sana dair bir şeyler olsun . örneğin bir şiir mi atıyorsun başında sana ne hissettir de bu şiiri attın yada şarkı sözümü atıyorsun kim bu adam bir resmini koy yada şarkı hakkında biraz bilgi ver konuya girenler bir farklılık görsün bu nedenle atılan bir çok konuyu görmemezlikten geliyorum ben :)

Bu işte yaa. Artık birazcık kopy/paste işinden bıkıp biraz kendimizi ifade etmemizin zamanıdır diye düşünüyorum. Emin oldun kopy/paste içeriğin bir nüshası zaten forumda mevcuttur artık :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bu işte yaa. Artık birazcık kopy/paste işinden bıkıp biraz kendimizi ifade etmemizin zamanıdır diye düşünüyorum. Emin oldun kopy/paste içeriğin bir nüshası zaten forumda mevcuttur artık :)

Yanlışsam beni düzelt abi bildiğim kadarıyla site kalitesini de düşürüyor..örnek sürekli her bulduğunu taşıyan siteler için şurda şunu okudum de bırak ya çöplük o site tabiri kullanılıyor .Hoş bir durum değil :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesinlikle öyle @RUZG4R kardeşim. Aslında arkadaşlarımızda özgün potansiyeli fazlasıyla var. Artık okunası yazılar türü paylaşımların bir kopyası mutlaka var zaten sitemizde. Bu hiç olmayacak diye bir şey yok elbette çok beğendiğimiz bir içeriği paylaşmak çok olağan ama bu her 5 saniyede bir bir yerlerden kopileyip eklemek suretiyle olduğunda sadece ziyaretçiler konusunda değil google gözünde de çöp site konumuna getirir bizi.

Google bir sitenin önemini özgünlüğe göre belirliyor arkadaşlar.

Son düzenleme: