• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Bundan Güçlü Terkip Yokmuş (Büyü)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Bundan Güçlü Terkip Yokmuş

arabi ayının ilk cuma günü 25 cm kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır 7 düğüm atılır
1.düğümde:MA AĞNA ANNİ MALİYEH
2.düğümde:HELEKE ANNİ SULTANİYEH
3.düğümde:HUZUHU FE GULLUHU SÜMMEL CEHİYME SALLAHÜ
4.düğümde:İZESSEMAÜN ŞAKKAT
5.düğümde VE EZİNET LİRABBÜHA HUKKAT
6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN
7.düğümde:KEVSER SURESİ OKUNUR
düğümler bitince :ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür bu ilmin alimler bundan daha tesirli bir formülün olmadığını beyan etmişler ve iksiri azamın bu formül olduğunu belirtmişler ben defalarca kez tecrübe ettim her defasında mükemmel sonuç aldım kardeşlerim şunu unutmayın bu formülü helal yolda kullanacaklar için bir defalığına icazet verdim harama kullananın narı cehennem olsun yeri

alıntı.

bana komik geldi paylaşıyorum..kimse denemesin...herşeyden önemlisi günah böyle şeyler...:)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
yapmayın böyle şeyler :) o sana bağlandığını sanacak sen büyüden olduğunu bileceksin..hileli olduğu içinde daha mutlu olmayacaksın..islamı doğru amaçlar için kullanın giden gitsin boşver..:) töbeee

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Eee büyünün etkisi geçdikten sonra yazık değilmi o insana. Zorla güzellik olmaz arkadaş.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Bunla uğraşacagıma herife gider duygularımı açar olmadı önce arkadas olurum.
Sonra tanıdıkça sever zaten :D
Tovbe tovbe günah ya

Top Bottom