• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Offf sıkıldım artık...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kim sıkılmaz ki hocam. Gerçi kendimi çok fazla sıkmam ben. Ait oldukları yere koyarım çabucak. Bunu öğrendiğinizde mutluluk anahtarlarından birini daha yakalamış oluyorsunuz :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Aynen katılıyorum..
İkiyüzlülerden,
Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sananlardan,
Ortalığı karıştıranlardan,
Dünyayı ellerine versen yinede gözü doymayanlardan,
Allah korkusu olmayanlardan,
İnsan olduğunu unutanlardan,

vs. vs. vs. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Aynen katılıyorum..
İkiyüzlülerden,
Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sananlardan,
Ortalığı karıştıranlardan,
Dünyayı ellerine versen yinede gözü doymayanlardan,
Allah korkusu olmayanlardan,
İnsan olduğunu unutanlardan,

vs. vs. vs. :)

bunlar cok dogru ama neden kendimiz sıkalım bırakalım onlar sıkılsın hayata sıkınmakla devam etmeyelim bir daha belkide diger saniyeyi yaşayamayacagız o yuzden gülücük :)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Kim sıkılmaz ki hocam. Gerçi kendimi çok fazla sıkmam ben. Ait oldukları yere koyarım çabucak. Bunu öğrendiğinizde mutluluk anahtarlarından birini daha yakalamış oluyorsunuz :)

Kesinlikle katılıyorum. Zaten bende serzenişte bulunuyorum. Oysa kendileri sıkılsın hangi türlü zarar verici şeyler yapıyorlarsa... (Yoksa asla sıkılmak yok, bende katılıyorum)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
bu son zamanlarda o kadar çok yaşadıgım birseydiki bu hep riya hep yapmacık sevgiler havada ucuşuyor bu tur davranışları gördükçe çok moralim bozuluyordu karşılıklı kişilere soyleme geregi duyuyordum ama izledim baktımki kişiler aynı dili konuşuyor yani her iki tarafında yaptıgı aynı bir birlerine o zaman dur dedim bırak yalan ve riya ile mutlu bunlar sen dogularınla devam et yoluna ( bana dokunan olayları vardı ve Allaha havale etti en dogrusu buydu.)şimdi Dogrularımla çok mutluyuz kimse ayıramaz:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Nedense ben görmezden gelemiyorum
Hele birde haksız yere olan şeyleri kaldıramıyorum..
içim içimi kemiriyor.. ne huzur kalıyor nede moral..
haketmediğin halde insanların kendilerini su yüzüne çıkarmak için birşeyler yapmaları
ve birilerini ezmek için karşısındakini bastırmaya çalışmaları tahammül edemiyorum..
kırılıyorum.. ve o insanlar kendi keyiflerinden başka birşeyi görmüyo gözleri..
kendi yalan dünyaları içinde boğulmuşlar resmen..
hiçbir zaman anlayamıcam bu insanları ve yaptıklarını..
ve kendimide anlayamıyorum aman takmim kafama diyemiyorum.. olmuyor işte..
bi kulağımdan girip diğerinden çıkmıyor cuk diye içime oturuyor herşey :)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
ben herşeyden sıkılıyorum bide bakmışım uyuyup uynmışım normale dönmüşüm=kop yani uyku bana ilaç:D

Top Bottom