• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Geceleri Yıldızında Bekliyorum Birtanem

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Soğuk ve yalnız gecelerde, yıldızların altında seni beklerken kalbim sızlıyor Birtanem. Senin sıcaklığını ve sevgini özlüyorum. Sanki her an yanında olacakmışsın gibi hissediyorum ama sensiz her saniye bir ömür gibi uzuyor.
Yıldızlar bana senin güzelliğinden ve parlaklığından bahsediyor. Ay ışığı ise teninin yumuşaklığını ve sıcaklığını hatırlatıyor. Rüzgar kulağıma fısıldıyor, "Yakında kavuşacaksınız," diyor.
Umarım bu doğru olur Birtanem. Seni tekrar kollarımda hissetmeyi, gözlerine bakmayı ve kalbinin atışlarını duymayı sabırsızlıkla bekliyorum. O zamana kadar, seni her an düşünüyorum ve sana olan sevgimle yanıyorum.

I wait for you alone and cold at night, under your star, my love. My heart aches as I miss your warmth and love. I feel like you're going to be with me any moment, but every second without you feels like an eternity.
The stars tell me about your beauty and brilliance. The moonlight reminds me of the softness and warmth of your skin. The wind whispers in my ear, "You will be reunited soon," it says.
I hope that's true, my love. I can't wait to feel you in my arms again, to look into your eyes and hear your heart beating. Until then, I think of you every moment and burn with my love for you.