• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

ESKİ GÖNDERİLER SİLİNSİN.

retro66

Üye
Forum İçerisinde Konularda iletişim yapmak isterken ÇOOOOOOk Eski Gönderiler hiç ama hiç yakışmıyor Üye belkide hayatta bile değil ama gönderisi duruyor 15 yıllık gönderiyi görmek hoş olmuyor,Sınırlama getirip en azından 1 Yıl(365 gün) forumda etkileşimde kalabilir gerisi tarihin tozlu sayfalarında duran anlamsız ve Harbiden ÇÖP Paylaşımlar silinsinMi?
aeb2c74a4ea7d89a33b18ac82f04d894.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Öneri için teşekkürler ancak bu, yayın formatımız gereği uygun olmaz @retro66 , forumun açıldığı tarihten itibaren burada olan arkadaşlarımız var ve o dönemde açılmış ve güncelliğini yitirmeyen on binlerce konu var. Üstelik rastladıkça düşündüren, güldüren, geçmiş yolculuğu yaptıran....

Bir teknoloji forum olsak ve örneğin telefon üzerine, ya da bilgisayarlar üzerine bir forum olsak evet haklı olabilirsin, nostaljik bir geçmiş yolculuğu dışında bir anlamı olmazdı eski konuların. Lakin format olarak öyle bir yapımız yok.

retro66

Üye
Teknik olarak bilgi sahibi değilim,Kullanıcı olarak Tüm konuları yayın sırasına göre sıralamanız mümkünmü?şöyle bir kutucuk olabilir.Eskiden Yeniye,Yeniden Eskiye diye Bende konuları tarihine göre sıralayabilsem.Sanırım çok şey istememişimdir ama olabilirse güzel olur bence.İlginize teşekkürler.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tarihe göre sıralı zaten istenilen kriterlere göre de sıralama var... Konu listelerine girdiğinde, konuların nasıl gösterileceğine dair çok sayıda kriter var.

Örneğin Soru-Cevap bölümündeki filtreleme ekranı şu şekilde. Diğer bölümlerde özelliğe göre farklı filtre ekranları görebilirsin. Veya bir konu listelerindeki ön-ek'lere tıklayarak sadece o ön-ek ile ilgili içerikleri görüntüleyebilirsin. Çok fazla gösterim kriteri var forumumuzda.

konu-gsterim.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
O kadar çok Güzel konular içerikler varkı. Eski üyelerimizi paylaşımlarında. Hepsi birbirinden farklı ve güzel. bir o kadar da anlamlı ( Uygunsuz içerik olur silersin yada silinir ayrı bir konu ama içeriğinde. Her hangi bir sorun yoksa Eski üye gelmesede O kişinin paylaşımı na. Ve kendisine veriler bir degerdir mesala ben
17 senedir buradayım İnsanlık hali bir şey olur uzun bir süre gelemem sonra herşey yoluna girince. Çıkar gelirsin Ve. Paylaşimlar yok silinmiş İlk aklıma. Gelen şu olur. Ben çok değer veriyordum. Özel neden lerden. Dolayı gelemedim gelmediğim. Süreçte paylaşımlarım silinmiş ve kesinlikle çok üzüldüm ve onu. İçin diğer arkadaşları kendi yerime koyduğum da. Asla istemem forum aktif olduğu sürece. Paylaşımlarım silinsin

17 senedir tek ortak noktamız cerezforum