• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

En iyi 2. el bayan araba modelleri nedir?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bayanlar için en uygun araba modelleri

Bayanların rahat kullanabileceği en iyi araba modelleri konusunda fikri olan varsa alabilirim :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
senin şöför acemi ise bence hırpalanacak bi araba lazım arıza yapmayan ama kırılsada sorun olmayacak bi tip biraz büyük gelebilir ama kullandığım bir araba olan öneririm . 1997 modeli japon üretimidir benzinli ama benzini ne zaman koyduğunu unutturacak kadar az yakıyor . öğrenince başka alırsın değerde kaybetmez hiç değilse

Ehliyeti yeni aldı.Acemi bile yanında az kalır bayanlarda garip bir psikoloji var büyük araç onları korkutuyor .Küçük bir araba düşünüyorum :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Vosvosun yeni modeli de bir harika :D Pahalı ya :D

Biliyorum :P adı üstünde yeni pahalı olacak tabi :D
Aslında bir evde 2 araba fazla lüks sayılır. Her eve bir araba yeter bence :D
Ama tabi çalışan bir bayan içinde lazım yani ilerde düşünülebilir benim için duruma göre ve bütçeye göre :D
Siz zaten karar vermişsiniz alacaksınız sanırım :P Benimde bütçem olsa bende alırım :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Evet, benim için de kırımızı olsun, küçük olsun, ikinci eli olsun :P

Acaba diyorum iki tane aldığımızda indirim yaptırabilir miyiz ? :P

Olmadı bir kaç kişi daha bulup kampanyamı yaptırsak :P

Ama sen fazla bir şey istemiyorsun abi ; benim için kırmızı yada beyaz olacak gri asla olmayacak :P,küçük olacak ,2.el olacak,vurdusu kırdısı hasarı ,pert kaydı olmayacak,modelli olacak ,satmaya kalktığımda piyasası olacak vee ucuz olacak :D

Hayır ebesinin nikahını istemiyorum o kalsın..:P :D