Dj Olmak isteyenlerin dikkatine

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Referans istiyosanız çok çalışın herkes tarafından beğenilen sevilen bri olun ilk referans benden olur.Ama sizi gerçekten tanımamız gerekir.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bence konu açmaya basla günde 10 konu açarsan 10 günde özel üye olmaya hak kazanırsın..bi kaçda konulara mesaj falan yazarsin...iyi bir izlenimle oldu bu iş..

Peki öyleyse. ben yine de referans vereyim ama yine de sizin dediklerinizi yapıp kendimi tanıtmaya çalışayım.

Dünyaca bilinen bir futbol similasyonunun Türkiye araştırmasını yapıyoruz ve bende resmi sitede yöneticilik yapıyorum. referansımda buydu.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Referansın güzelmişte birde yorumsuzun yani adminimizin dediği gibi 100 konu açıp özel üye olmanız gerekiyo yani çerez referansı gerekiyo.

Teşekkürler. Ayrıca dakik verdiğiniz cevaplarla da çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bu konuda iyi olduğunuza şuanda kanaat getirdim.

hayelgözlüm

Katılımcı
Bundan sonra radyomuz aktif olacak. Simdilik yayini Arkdasimiz Kirmizi ve ben aliyorum ve sizlerden de bu konuda yadim... Cunku genelikle aksamlari ala biliyorum ama gönüllü dj olmak isteyen ve ciddi olanlar buraya yazarlarsa sevnirim.

Not: benim istegim gunduzleride forumdaki ziyaretcilerimiz muziksiz ve sohbetsiz kalmasin hem forumda paylasim hmi sohbet hem muzikk.

şimcik uyuscum diyecemki ben yapem ama sende bana dicenki cadııııı sen otur hele bi civcivlikten kurtul :D o yüzden hiç demiom bişi fırça yemek istemıom senden :D ama biliosunki zamanı gelince ben herzamn yaparım canım benim uyusuum benim :) artık o zamanıda sen hatırlatırsın bana :D beni yorma bu hayat yordu yorca kadar zaten :)