• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

bi soruda benden:)

iLk_NuR

Üstat
Bi soruda ben soruym:) Ben 17 yaşında 1.70 boyunda ve 48 kiloyum. Kilo almak istiyorum ama nekadar yersem yiiyim hiçbişe olmuyo.Ramazanda önceki bi iki haftada ne yesem hemen midemi ağrıtıyodu doyana kadar yemek bile yiyemiyodum oruç tutmaya başladıktan sonra düzeldi.
Vede çok sık hastalanıyorum haLsiz oluyorum bu zayıfLıktanmı kaynaklanıyo? Bide kansızım yoksa onun etkisimi?

hani bazı şişman kişiler su içsem yarıyo der.siz yemek yiyorum yaramıyo diyosunuz.bence sen gene iysin benim bi arkadaşım var 16 yaşında 40 kilo.adını çubuk kraker diye değiştik:D

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Bi soruda ben soruym:) Ben 17 yaşında 1.70 boyunda ve 48 kiloyum. Kilo almak istiyorum ama nekadar yersem yiiyim hiçbişe olmuyo.Ramazanda önceki bi iki haftada ne yesem hemen midemi ağrıtıyodu doyana kadar yemek bile yiyemiyodum oruç tutmaya başladıktan sonra düzeldi.
Vede çok sık hastalanıyorum haLsiz oluyorum bu zayıfLıktanmı kaynaklanıyo? Bide kansızım yoksa onun etkisimi?
Artık zaman buldukça sizlerin soru ve sorunlarınızı cevaplamaya çalışacağım.

Öncelikle troid tahlillerinizi ve hemegram tahlilinizi yaptırırsanız iyi olur. şimdilik size önerebileceğim hem iştah açan hem de kansızlık için demir ve çinko ilaçları var. Yasal açıdan sakıncaları olduğu için size ilaç ismi yazamıyorum. Eczanelerden alıp uygun dozlarda kullanacağınız bu ilaçların size yararı olacaktır.

iLk_NuR

Üstat
saoLun teşekkür edrim ama ben hap yutamıyorum:( bunların şurupları varmı:) Bide peki midemin ağrıması neden kaynaklanıo olabilir?

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Evet şurupları var. Mide ağrısının çok fazla nedeni var ancak en büyük neden strese bağlı asit fazlalığıdır.

iLk_NuR

Üstat
Ben bikaç şey daha sormak istiyorum.

Bazen sırtıma doğru çok kötü bi ağrı geliyo ve sonrasında kalbim ağrıyor.Sanki kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyo sonra hiçbişe yokmuş gibi geçiyo.

Siğara içilen ortamlarda yada kapalı alanlarda durduğumda çok sık derin nefes alma ihtiyacı hissediyorum ve derin nefes almakta zorlanıyorum nefes darlığı olabilrmi?:S