• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Ben Ermeniyim Diyenler !!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konu ile ilgili gelen maili aynen aşağıda yayınlıyorum.

BEN Hrant'ım ben Ermeniyim diyenlerin dikkatine

Doğru söylüyorsunuz! Siz Ermeni'siniz! Kişi kendisini nasıl görüyorsa, öyledir! Siz kendinizi Ermeni olarak mi, görüyorsunuz? Kuskunuz olmasın, Ermenisiniz!

1840 yılında, ortalıkta en küçük bir çatışma yokken.. Maraş'ta, bir dağın tepesinde kurulmuş bir Türk karakolunu yörede gizlice örgütlenmiş olan beş bin dolayında silahlı Ermeni gücü gece yarısı bastı. Dört yüz dolayındaki Türk askeri ile subayının kulaklarını, burnunu keserek !.. Sonra yavaş yavaş, işkence ederek öldürdüler!..

Siz, bunu bilmezsiniz! Siz, Ermeni'siniz!

Evet, siz Ermeni, kesinlikle Ermeni'siniz!

Bin sekiz yüz yetmişli yıllardan başlayarak, Kafkas kuzeyi, Kafkasya ile Gürcistan'da silahlandırılan Ermeniler Türk kökenli köylere saldırdılar! Bu bölgelerde Türk şayisinin azalması böylece başladı!

Biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz! Niye? Ermeni olduğunuz için! Evet, siz Ermeni'siniz!

1878 - 1879 yılındaki unlu "93 harbi"nde bölgeyi çok iyi tanıdıkları için Ruslara kılavuzluk edenler de, cephe gerilerindeki Türk köylerini basanlar da, Ermenilerdi!

Siz, bunları biliyor musunuz? Sizin, "Ermeni açık oturumları"nda boy gösterip yongalar savuran tarihçileriniz bilir mi? Bilir, bilir! "Bilmemiş" olabilir mi? Niçin, bir tek söz olsun bundan söz etmez?

Etmez! Evet, siz Ermeni'siniz!

1913 - 1915 yılında kıyıma uğrayan Türk köyleri! Durduk yere öldürülen yüz binlerce Türk?!

Bilmiyorsunuz değil mi? Ermeni'siniz!

1905 yılında küçük Erges Beg'in savunduğu Andican'ı tutuşturarak yirmi bin Özbek Türk'ünü öldüren kim? Ruslar değil! Rus ordusuna bu işi yapmak için karşı koyan Ermeni birliği? Bilmiyor musunuz?

Bilmezsiniz! Ermenisiniz!
Baskın Oran.. (Bilir, bilmez)!!!
Hassan Ummit.. (Bilir, bilmez)!!!

Bakin, siz şimdi 20. y.y.in en büyük kıyımı: Karabağ'ı bilmezsiniz, değil mi?! Hani, yüz bin kişi yerinden - yurdundan olmuştu!

Bakin, siz imdi 20.y.y.in en büyük saldırısı, en büyük kanlı kirimi olan Azerbaycan'ın yüzde
onunun ele geçirilip bir milyon kişinin sürülmesini, bunların içerisinden binlercesinin oldurulduğunu de bilmiyorsunuz!?

Çok uzadı! Son bir soru, son bir belirleme: Türkiye'de 390 bin Ermeni var?
Peki: Ermenistan'da kaç Türk var?
Siz, Ermeni olduğunuz için bilmezsiniz!
Ben söyleyeyim: YOK! Ermenistan'da bir tek Türk yok!

Evet: "HEPIMIZ ERMENIYIZ!" diye bağıranlar..
Siz bilmezsiniz! Siz Ermeni'siniz!
BİZ İSE:TÜRK

Melek

Özel Üye
Özel üye
Atatürk ne mutlu Türk olana dememiş "NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!..." demiş.

Kanım TÜRK, soyum TÜRK, bugünüm TÜRK, ruhum TÜRK, duruşum TÜRK, bakışım TÜRK

Atatürkle Tayyip Erdoğanı karşılaştıran arkadaş bir şeyi unutmuş.Atatürk esoru soran vatandaşın soru sorma saygısı ve nezaketi.Tamam dinleyenin nezaketi önemli ama soruyu soranında soruş tarzı ve nezaketi öenmli.Sen soru sormak yerine hakaret edersen karşındakinden nasıl saygı ve nezaket beklersin.Yine de Başbakana bu tarz bir uslup yakışmaz

Melek

Özel Üye
Özel üye
bu yazdığınız bu konuyla ilgisi yoktur ama yinede benim unuttuğum bir şey yok asıl bizi yönetenler bizimle konuşmayı unutmuşlar o yüzden vatandaş sesini ancak bu şekilde duyurabiliyor başbakanı oraya getiren bizsek eğer bizi ne şekilde olursa olsun dinlemek zorundadır kimse ne oldum demesin ne olacağım desin

ama yinede Atatürk' e soru soran vatandaşın nezaketi ile başbakana soru soran kişinin soru sorma tarzını da dikkate almanız ve ona göre değerlendirme yapmanız gerekir.Kldı ki işi gücü hak aramak yerine provakasyon olan kişilerin ne tür amaçlar peişnde olduğunu herkes biliyor.