ABBYY FineReader 8.0.0.731 Professional Edition TR

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Celal28-

Forum Gururu
Döküman tarama Word' e aktarma, taranmış döküman resimlerinden Word' e aktarma, dökümanları Pdf'den Word'e aktarma programı.

Birçok testin birincisi olan Abbyy Fine Reader, gelişmiş bir OCR programı olup Türkçe desteği de sunmakta.
Üstün doğruluk oranıyla dökümanlarınızı içindeki tablo ve resimlerle birlikte tanıyor, üzerinde işlem yapılacak metinler haline getiriyor ve PC'ye aktarıyor. Bu versiyonda daha da geliştirilen tanıma doğruluk oranı, kelime doğrulama, yeni kaydetme veya ilgili program ile açılması ve PDF dönüştürme özellikleri sunuyor. Ayrıca kendi el yazınızı tanıtarak kendi aldığınız notları da rahatlıkla PC ortamına aktarabiliyorsunuz. Toplam 122 adet dil desteği sunmakta ve aynı anda 3 değişik dil ile yazılan dökümanları tanımaktadır

Arkadaşlar, activate by phone'yi seçiyorsunuz
oradan size bir ID numarası veriyor
bunu k****ne yapıştırıyoruz
gen tuşuna basıyoruz
aktivasyon kodu hazır

Link: .....

hankereno

Üyecik
hankereno
Serial Number: FPXF-8000-0001-9577-2280
ID: 16004-48115-16005-66274
Activation Code: Kardes avtivasyon kodu olarak bunu yazdıgımda 16004-48115-16005-66274
program kabul etmiyor acele Activation Code'u mailime gonderirseniz veya yayınlarsanız sevinirim sagol

celal abi bende indirdim kurdum olmuyor abi.
başlangıçta deneme sürümünü kullan-bir lisans satın al- seri numarasını girin 3 seçenek war.
seri numrasını gir seçiyorum burdaki seriallerde olmuyor:S
mail falan atarmısın abi.
CELAL ABİ BEKLİYOMMMMM

dercakal

Üyecik
Arkadaslar bu Abbyy_Fine_Reader_OCR_Professional
programinin seri numarasini acilen bildirirmisiniz lütfen

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu program gerçekten bir harika. Cep tel ile çektiğim kitap sayfalarını yazıya çevirmede bile çok başarılı. Dikkat etmeniz gereken tek şey kitap sayfalarının fotoğrafta tam olarak paralel olması. Hatta tam paralel olmasa bile bir resim editörü ile de yazıya çevirme işleminden önce düzeltebilirsiniz.

Kısaca herkesin elinde olması gereken bir program. Yukarıdaki programı indirip denemedim zaten bende vardı. Umarım sorunsuz şekilde kurulum işlemi ve aktivasyonu gerçekleştiriliyordur.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.