• Merhaba Ziyaretçi.
    "Karantina" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Zümrüt Apartmanı kitabında iğrenç pedofili satırları

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle basılan, Abdullah Şevki'nin yazdığı Zümrüt Apartmanı'ndaki pedofili içeren satırlar tepki çekti.

Zümrüt apartmanı

Abdullah Şevki’nin Kurgu Kültür Merkezi Yayınları’ndan çıkan “Zümrüt Apartmanı” adlı kitabında pedofili içeren ifadeler tepki topladı.

Abdullah Şevki’nin Zümrüt Apartmanı adlı kitabında, pedofili içeren satırlar sosyal medyadan paylaşıldı. Şevki’nin kaleme aldığı satırlar sosyal medya kullanıcıları tarafından “iğrenç” olarak yorumlandı.

Sosyal medya kullanıcıları, kitabın derhal toplatılması ve satışının durdurulması gerektiğini belirtti. Söz konusu kitapla ilgili yasal işlem başlatılması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) de başvuranlar oldu.

HUKUKÇULAR HAREKETE GEÇTİ

Avukat Umur Yıldırım, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve kitabın toplatılmasını istedi. Eskişehir Barosu da aynı yönde bir başvuru yapmak için hazırlanıyor.

YAYINEVİ NASIL SAVUNDU
Kurgu Kültür Merkezi Yayınları Müdürü Alaattin Topçu, "Kurgu Kültür Merkezi Yayınları" adlı Instagram hesabından, skandal ifadelerin yer aldığı kitabı ve yazarı savundu.

Alaattin Topçu, "Sizin o karga beyniniz Abdullah Şevki'yi Alaattin Ropçu'yu ve kurguyu kaldıramaz. O nedenle sizin linç kültürünüz tarihin her döneminde yenilgiye ve zavallılığa mahkumdur" ifadelerinde bulundu. Topçu daha sonra paylaşımını sildi.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pes artık diyorum başka bir şey demiyorum. Demek ki kitabın yayınından itibaren pek dikkat çekmemiş, internette paylaşıldıktan sonra farkına varılıyor. Bu tür insanların aramızda rahat rahat dolaşıyor olması üstelikte sosyal statülerinin olması acı... Ancak bundan sonra pekte rahat gezebileceğini sanmıyorum.

OkYaNuS

Moderator
Site Yetkilisi
Moderatör
Kitaplar artık çok satanlar listesine göre okunma sayısına göre alınıyor.. Dikkat çekmek için böyle bir şey yaptığını düşünüyorum hiçbir zihniyet küçük yaştaki biriyle cinsel bir konuyu anlatamaz bu bir istismar tek kelimeyle kınıyorum..

TeBeSSüm

❤ Pamuk Prenses ❤
Süper Moderatör
Igrenc igrenc adamlar turemeye basladi ve bu durum aşiri can sıkıcı. Bu zihniyettekiler keske ölüp gitse Allah belanizi versin sizin gibi pisliklerin. Birde yazarmis Allah seni kahretsin.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Pisliklerini bir kitaplara bulaştırmadıkları kalmıştı. Birde bu adam yazar öyle mi?
Bir bassın gitsin yaa. Hatta hapsi boylar inşallah.
Kitapların öğretici yanı nerde kaldı şimdi. Bunu hangi yayınevi basar ya hangi akılla basar. Kitapları nasıl bu kadar değersizleştirmeye sebebiyet verir. Onca ağaç sırf bu adamın pis zihniyeti için heba oldu.
Hangi birine üzüleyim. Kitap sevgimin hiç edilmesine mi, çocukların istismar edilmesine mi, her türlü pisliklerine çocukları alet etmelerine mi.
Allah ıslah etsin !

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Bu gün yüzüne çıkan bir bilgi. Kimbilir daha ne kitaplar var böyle içerikli. Bu insanların igrençlikleri yüzünden çok kötü zaman geçiriyoruz. Lanet olsun o zihniyette olanlara.

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
İğrençlik diz boyu, dün haberlerde evinin camında oturan genç kızın istismara uğradığını gördüm ortalık git gide götüye gidiyor kimse de ar namus kalmamış maalesef Biz haklarından gelemedik Rabbim gelir inşallah