• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Zuhal Topal Röportajı

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Güldürmek mi daha kolay evlendirmek mi?

Zuhal Topal: 'İkisi de çok zor her ikisi de kolay değil diyeyim' diyor gülümseyerek...

Enteresan ve hoş bir evlenme teklifi almışsınız eşiniz Korhan Saygıner'den; bize biraz hikayesini anlatır mısınız?

Zuhal Topal: 'Eşim evde kamera sistemi falan kurmuş bana evlenme teklifi ederken bir yandan da beni çekiyormuş meğer... Beni çağırdı bir mail geldi şunu bir okur musun dedi bana. Ben de maili okumaya başladım bilgisayarda, aslında o mail bana olan duygularıymış tabii. Okudukça ağlamaya başladım ben, arkasından da yüzükle çıkageldi beyefendi. Böyle hoş bir mizansen hazırlamış , zaten Korhan Saygıner'e de bu yakışırdı.'

İnternetle aranız nasıl? İyi bir kullanıcı mısınız?

Zuhal Topal: 'Gayet iyi, iyi bir kullanıcıyım, aktif bir şekilde her amaçla faydalanıyorum.'

'Şarkı Söylemek Lazım' programında birinci olmuştunuz, programda bu hünerinizi izleyiciler görebilecek mi acaba? Sürprizler olabilir mi?

Zuhal Topal: 'Bugün bir iki tıngırdattık birşeyler zaten, benim bünyemden her an herşey çıkabilir vallahi, türlü sürprizler olabilir tabii...'

Rol aldığınız dizilerde genellikle çılgın ve farklı karakterleri oynadınız, gerçek hayatla ne kadar örtüşüyor bu durum?

Zuhal Topal: 'Bende de biraz enerji fazlalığı var aslında hiperaktif sayılırım ama onlar kadar çılgın da değilim' diyor gülerek ve devam ediyor daha ayakları yere basan biriyim diyebilirim; evde bir kuzuyum değil mi sevgilim diyerek eşi Korhan Saygıner'e lafı atıyor ve gülüşüyorlar... Röportaj için teşekkür ediyor ve tekrar başarılar dileyerek yanlarından ayrılıyoruz...