• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Zoom Nedir? Zoom nasıl kaldırılır?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Koronavirüs karantinası döneminde birçok internet kullanıcısının favori programı haline gelen Zoom Meeting, güvenlik endişeleri sebebiyle telefon ve bilgisayarlardan hızla silinmeye başlandı. Zoom Meeting programını bilgisayarından kaldırmak isteyen kullanıcılar ne yapmaları gerektiğini öğrenmek için 'zoom hesap silme' gibi aramalar yaptı. Peki Zoom hesabı nasıl kaldırılır? İşte merak edilen sorunun cevabı...
ZOOM HESAP SİLME
Zoom Meeting isimli programı silmek için favori tarayıcınızı kullanarak siteye giriş yapmanız gerekir. Bu kalıcı değişikliğin masaüstü veya mobil uygulamadan yapılamayacağını belirtmek önemlidir.

Giriş yaptıktan sonra ayarlarınızın "Hesap Yönetimi" bölümüne gidin. Burada "Hesabımı kapat" seçeneğini bulacaksınız. Bu değişikliğin kalıcı olduğunu ve geri alınamayacağını da not etmek önemlidir - kararınızı onayladıktan sonra çıkış yapacak ve yakınlaştırma ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Hesabınızı geri yükleyemezsiniz, ancak istediğiniz zaman yeni bir profil oluşturabilirsiniz.
ZOOM NASIL KALDIRILIR?
Zoom hesabınızı kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
Adım 1: 2 ila 5 arasındaki adımları izleyerek yakınlaştırma hesabınızı silerek başlayın.
Adım 2: Zoom web portalına giriş yapın.
  1. Adım: Hesap Yönetimi> Hesap Profili'ni tıklayın.
  2. Adım: “Hesabımı Kapat” ı tıklayın.
  3. Adım: Zoom hesabınızı silmek istediğinizi onaylamak için “Evet” i tıklayın.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Zoom öğretmen camiasının baş belası oldu. Kullanmak için kimi mecburiyet hissetti kimi bir şeyler yapma çabası ile kullandı. Ama olayın hukuki ve ahlaki boyutları hiç hesaplanmadı.

Artık eğitim amaçlı Zoom devri kapanmıştır. tüm meslektaşlara çağrım, bir an önce bu programı kullanmaktan vazgeçiniz. Kullanmadıysanız hiç denemeyiniz bile.