Ziraat Mühendisi

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bankada calisan Ziraat Muhendisi kredi vermek icin gittigi bir koyden donerken, yolda arabasi bozulmus.

Ne yapacagini dusunurken ileride bir kulube gormus. Kapiyi calmis.

Kapiyi genc ve cok guzel bir kadin acmis.

Adam 'Ben Ziraat Muhendisiyim. Bankada calisiyorum. Arabam bozuldu.

Bana yardimci olabilirmisiniz?' demis.

Kadin 'Kocam askerde, bu gece burada kalabilirsiniz' demis. Muhendis bey tesekkur edip, iceri girmis.

Kadin 'Kocam askerde, benden bir isteginiz var mi?' Muhendis 'Zahmet olmazsa yiyecek bir seyler verebilir misiniz?'

Kadin yemek hazirlamis, yemekten sonra uzerindeki yelegi cikararak 'Kocam askerde, benden bir isteginiz var mi?'

Muhendis ' Zahmet olmazsa cay ' Kadin cay hazirlamis ve elbisesinin bir dugmesini acarak, Kocam askerde, benden bir isteginiz var mi?' Muhendis ' Zahmet olmazsa bir bardak su ' sorular ve istekler boyle devam etmis.

En sonunda kadin seksi geceligini giymis ve Kocam askerde, benden bir isteginiz var mi?'

Muhendis 'Yorucu bir gundu. Ben artik yatayim' demis ve uyumus. Sabah uyandiginda, avluya cikmis. Kadin tavuklara yem veriyor.

Ancak bir tavuk 5 tane de horoz var. Muhendis bey gulerek' Hic bir tavuga 5 horoz olur mu?' diye sormus kadina.

Kadin : ' siz onlara bakmayin. Onlarin sadece bir tanesi gercek horoz. otekiler Ziraat Muhendisi.' demis.