• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Zevzek Hakkında Ne Biliyorsun?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu haftanın konuğu @zevzek olmuştur.
Bakalım Zevzek arkadaşımızın verdiği cevapları kimler doğru tahmin edecek

Kurallara göz atmak gerekirse;)

73860

Yarışma Kuralları

Artık ipucunu yarışmayı sunan kişi değil de yarışma konuğunun vermesini uygun gördüm.
Yarışma konuğu konuya dahil olabilir .
İpucu buradan seçilmiş konuk tarafından verilecektir PM yoluyla verilmeyecektir.

Önceden 3 bilen kazanıyordu artık en cok cevap veren üye kazanacaktır yarışmayı

zevzek

zevzek®
Özel üye
Birşey bilmiyorum. Tanıt kendini zevzek 😂
2009 dan beri foruma üyeyim .hayatın akışına göre gel gitler yaptım ama şifremi ve burayı hiç unutmadım. Uzun zamandır sosyal medya tweter harici aktifiligim yoktu .burada ailem gibi ve ailemden arta kalan zamanlarda arkadaslar ile zaman gecirerek bir enerji aldım daha çok vakit geçirmeyi seviyorum şuan :) bende sizleri tanimaya çalışıyorum. Ayrıca bazen insanların o anki psikolojisini bilemiyoruz fakat espri dozunu kacirip kirdigimiz insanlar olduysa affola :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
2009 dan beri foruma üyeyim .hayatın akışına göre gel gitler yaptım ama şifremi ve burayı hiç unutmadım. Uzun zamandır sosyal medya tweter harici aktifiligim yoktu .burada ailem gibi ve ailemden arta kalan zamanlarda arkadaslar ile zaman gecirerek bir enerji aldım daha çok vakit geçirmeyi seviyorum şuan :) bende sizleri tanimaya çalışıyorum. Ayrıca bazen insanların o anki psikolojisini bilemiyoruz fakat espri dozunu kacirip kirdigimiz insanlar olduysa affola :)
Evet onlardan biri de benim arada uğrardın foruma hep benim PM ile karlılaşırdın sonunda seni buraya kazandırdık
😊ben de kendi adıma seni tanımaya çalışıyorum;)