• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Zekatmatik 2018-03-03

Zekatmatik 2007.1 - Zekatmatik 2007.1

Zekat, İslâm’ın beş temel esasından birini teşkil eder. Zekatmatik ile, altın, gümüş, para, tahvil ve ticari mal varlıklarınız, borç ve alacaklarınız gibi verileri girerek bir tıklama ile saniyeler içinde zekatınızı hesaplayabilirsiniz. "Önemli Açıklamalar" bölümünde zekat ile ilgili tüm önemli bilgiler açıklanmıştır. Daha ayrıntılı bilgi için verilen bağlantıdan Zekat (özel) dosyasını indirebilirsiniz. Otomatik Zekat Hesaplama Tablosu, Microsoft'un Ofis programlarından biri olan Excel'de...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Düzenleyen yönetici:

ahbeabi

Uzman
İslam dininin beş şartından biri olan zekatı tam layıkı ile hepimiz ödeyebilsek inanınki ülkemizde yoksul kalmaz, yoksulluk gelecek nesillerde manası bilinmeyen kelimeler arasında yerini alırdı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben programı indirip baktım. Güzel ve özen gösterilerek hazırlanmış. Tabii ben olaya beceri açısından bakıyorum. Sonuçları ne kadar doğru olduğunu, zekat ile ilgili konulara hakim kişiler yorumlayacaktır.

Eğer programda kullanılan formüllere ihtiyacım var diyen olursa kilitli hücreleri açarak sitede yayınlayabiliriz.