Zealot B19 LCD Bluetooth Kulaklık Radyo Hafıza Destekli - İnceleme

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu ürün henüz bugün geçti elime. Doğrusu pek bir beklentim yoktu ancak beni şaşırtan bir ürün old.

Zealot B19 LCD Ekran Bluetooth Kulaklık Radyo ve Hafıza Destekli Özellikleri ve Fiyatı

Bu ürünü daha çok müzik ve film izlemek için aldım. Daha önce BURADA tanıttığım QCY QY12 Sport Manyetik Bluetooth 4.1 kulaklıklarda ses kalitesi açısından mükemmel ancak sürekli kulak içi kullanmanın hoş sonuçları olmuyor. Kulak üstü kulaklıklar film izlemek için çok daha güzel.

Zealot B19 Bluetooth kulaklık hem radyo hemde hafıza kartı destekli olduğu için eğer büyüklük sizi rahatsız etmezse çıkıp dışarıda spor yapabilirsiniz.

Gelelim ürünün özelliklerine...

Zealot-B19-01.jpg

Ürün elinize geçtiğinde içerisinde yaklaşık 1 saat kullanılabilecek şarj ile geliyor. Bu nedenle ben hemen deneme yapabildim.

Bluetooth bağlantısı son derece kolay yapılıyor. Önce telefona tanıtıp müzik dinledim ve görüşme yaptım. Gerçekten ses kalitesi hoş. Stüdyodaymış izlenimi bırakıyor. LCD ekranda basit olsada yönergeler var...

Daha sonra cep telefonu bağlantısını kesip laptop ile bağlantı kurdum. Tahmin edeceğiniz gibi sesler yine harika. Maalesef bu cihazda çift cihaza bağlantı desteği yok. :(

Zealot-B19-03.jpg

Üzerindeki tuşlar sayesinde ses açma kapama, telefon görüşmelerini başlatma bitirme, radyoya geçme ve arama yapma, SD hafıza kartına geçişler kolaylıkla yapılıyor. Alıştığınızda hiç bakmadan bu işlemleri kulak üzerindeyken rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Radyoyu sadece deneme amaçlı kullandım, çekim fena değil. SD kart taktığınızda ise müziklerinizi otomatik olarak görüyor. Üzerindeki tuşlarla ses denetimi yapabildiğiniz gibi sonraki parça önceki parçaya geçişlerde yapılabilmekte.

Ürünün fiyatı n11.com sitesinde 85 :TL + 6.50 :TL kargo ücreti ile satılmakta.

Zealot-B19-02.jpg

Zealot-B19-04.jpg

Zealot-B19.png