Yüreğimdeki Sıcaklığın Adı "Aşk" Olmalı

İçimi ısıtansın, son bulmayanım, solmayacak olanımsın. Sevmeye seninle başladık biz! Bir maratondu benim için, sevgiyi anlatma maratonu. Seninle başladık bu maratona, seninle bitirmek isterim... Sıcaklık deyince sen gelirsin yüreğime, Sen gelirsin yıldızların arasından, yağmurların arasından, bedenim, kalbim, yüreğim sıcacık olur.
Sen benim içimi ısıtansın,yüreğimi sıcacık eden...

Yüreğimin arayıp da bulduğu, bırakmak istemediğisin. Bedenimin diğer yarısı, kolumun öteki kolusun. Beni kollarıyla sarıp sarmalayan, seven, sevmeyi öğretensin…
Sen varsan, varsın karlar yağsın sokaklara her tarafı buz tutsun...
Sen varsan, varsın uzaklar da uzak olsun sen benim yakınımsın…
Zorluklar da hep beni bulsun. Sen benim en kolayımsın…

SeN;
Gözüm, kulağım, aklım, ömrüm, yüreğimsin Hızlı atan kalbimKalbimi her gün gençleştiren kanımsın damarlarımdan süzülen..
|Sen benim ilkim ve tekimsin|

Beni ruhunla, aşkınla zenginleştiren, güzel gözlerinle mutlu edensin.
Gözlerinde ufacık bir hüzün görsem hüzünlenirim ben, sözlerinde birazcık acı duysam kırılır, un ufak olurum. Hiçbir yapışkan yapıştırmaz yüreğimin parçalarını, kırılır da kırılır. Daha bir kötü eser sonbahar yeli, yüreğimi üşütür...
Uzanan o sıcacık elin beni umutlara götürür. Kırılan her bir parçam yenilenir, kıranlar da unutulur. Yeniden bir yolculuğa da çıkılır senin her bir sözünle…

Sana
“Umut” desem, “Umudum” desem…
“Can” desem, “Canım” desem…
“Sevdam” desem, “Sevdalım” desem…
Ne desem az sana…
Senin sevgine…
“Sıcağımsın” desem.. Isıtsan beni hep sevginle… Yanımda ol hep… Koru kolla beni...
Sar bedenimi, tüm kırgınlıklarıma üzüntülerime destek ol… Yanımda, yanı başımda ol… Her zamanki gibi sadece sen ol... Sevgim açık kollarım gibi, seni bekliyor...
En güzel sözcükleri söylesem…
“Gülücük” desem,
“Tebessüm” desem,
“Güven” desem,
“Huzur” desem,
“Mutluluğum” desem…
Daha ne demeliyim ki Bir tanem “EŞİM” desem…

Herşeyim desem seni tanımlasam
Yüreğime katsam
SAKLASAM