Yurdum İnsanları...

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
--------------------------------------------------------------------------------
1)Aynı şirkete ait iki otobüs yolda karsılaştı, şöferler ellerini bırakıp selamlaştılar 52 kişi öldü. (MUĞLA)

2)Odun kesmek için ağaca çıkan adam Nasreddin Hoca fikrasında ki gibi oturduğu dalı kesince dalla birlikte yere çakıldı. Hastahanede öldü.(ANTALYA)

3)Bir anne yağmur girmemesi için bacayı tıkadı duman çıkamayınca evin içine karbonmonoksit gazı doldu.Anne ve bir oğlu öldü, 3 yavru komada.(İSTANBUL)

4)Asabi çoban ot yemeyen koyunu tüfeğin dipçigiyle dövmeye başladı. Tüfek ateş aldı çoban öldü.(BiTLiS)çok iyi olmuş ohhhhh

5)Otlayan iki koyun evin önündeki kumu dağıttı. Koyunların sahibi aile ile kumun sahibi aile birbirine girdi.5 kişi öldü.

6)Duvarı yıkıp iki odayı tek oda yapmak isteyen adam işi abarttı. Duvar için kazma yerine dinamit kullandı. Mahalleyi havaya uçurdu, yaralandı.(LÜLEBURGAZ)

7)Saşkın köylü 3 katlı evin terasında buzağı beslemeye başladı. Buzağı bir süre sonra 250 kiloluk dev bir inek oldu. inegi vinçle indirdiler.( iSTANBUL)

8)Kurban Bayramında beraber deve kesmeyı planlıyan 2 aile arasında çıkan tartışma sonucu jandarmanın aldığı karara göre deve 2 ye bölündü.(AĞRI)

-----------------------------------------------------------------------------
Dolmuş (Gerçek bir olay)
iki tane kadın çocuklu felan gezmekten dönüyolar işte büyükşehirde dolmuşa biniyo bunlar. Ama bi önde bi arkada yer var. Neyse biri öne oturuyo kadınların biri arkaya. Öndeki çıkarıyo hemen iki kişilik parayı veriyo. Arkadaki de para vermeye yeltenince, öndeki arkaya bağırıyor: "Nejlaaa ben önden verdim zaten, bi de sen arkadan vermeee.."

--------------------------------------------------------------------------------
Otobüs
Adamın biri bi gün otobüse biniyo ama bileti yok. şoföre biletinin olmadığını söylüyo. şoför yolculara sormasını söyleyince yolculara dönüp:
- Binebilir miyim?, :D:D:D:D

Demirel
Sayın Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in sair bir tarihte düzenlediği bir basın toplantısından...

-Ege bir Yunan gölü deeldir.

-Ege bir Türk gölü de deeldir.

-Binanaleyhh Ege bir göl deeldir..

Bunlarda yabancılardan

"Aşağıda anlatılanlar Wall Street Journal tarafindan yayınlanmış gerçek hikayelerdir."

1. Compaq "Press any key" komutunu "Press return key" şekline dönüştürmeyi düşünüyor. Neden? "Any" tuşu nerede sorusuna cevap vermekten baygınlık gelmiş.

2. Bir müşteri, üzerinde "toz koruyucu" olduğunda fareyi kullanmakta güçlük çektiğinden dert yanmış. Toz koruyucu dediğinin farenin plastik paketi olduğu ortaya çıkmış.

3. Disklerinin hatalı olduğunu savunan müşteriye "diskleri satıcıya yollayın" denmiş. Satıcının eline geçen mektuptan disklerin fotokopileri çıkmış.

4. Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmiş. 40 dakikalık bir telefon görüşmesi sonucunda adamın kağıdı monitöre dayayıp "Gönder" tuşuna bastığı ortaya çıkmış.

5. Bir IBM müşterisi dökümanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş. "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?" sorusuna karşılık "Ekranı yazıcıya doğru çevirdim ama hala görmüyor" cevabını vermiş.

6. Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli "Ayak pedalına basıyorum basıyorum makinadan hiç ses gelmiyor" demiş. Ayak pedalı dediğinin fare oldugu ortaya çıkmış.

7. Novell Netware'in ünlü hikayesi: NetWare: Buyrun SysOp. Adam: Bilgisayarın kahve taşıyıcıs kırıldı. Garanti kapsamındayım, ne yapmam lazım? Netware: Kahve taşıyıcı mı? Adam: Evet bilgisayarın önündeki! Netware: Pardon anlamakta güçlük şekiyorum. Bu kahve taşıyıcıyı nereden aldınız. Promosyon falan mı? Üzerinde bir marka var mı? Adam: Bilgisayarla birlikte geldi. Promosyon olup olmadığını bilmiyorum. Üzerinde 4X yazıyor.

8. Bir IBM müşterisi:" İlk disketi sürdüm. İkincisini sürerken çok zorlandım. Üçüncüsü asla içeri girmiyor."

:):):):)

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
4)Asabi çoban ot yemeyen koyunu tüfeğin dipçigiyle dövmeye başladı. Tüfek ateş aldı çoban öldü.(BiTLiS)çok iyi olmuş ohhhhh :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Eski sevgilimin pantolonlari :))

pantolonlar.jpg