Yurdum İnsanı.. Hoş Kareler

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
RENO'YU DELEN KÖPEK
Otomobilin bagajına kapatılarak aşıya götürülen köpek, sıcaktan o kadar bunalmış ki, aracın arka farını kırarak nefes almaya çalışmış. Far deliğine sıkışarak ilginç bir görüntü oluşturan köpek, uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı. Sahibine umarız birşeyler anlatmıştır...

yurdum-insani-104-928606.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
KÖPÜK KÖPÜK TURİZM
Türkiye'ye gelen turistlerin hepsi farklı taleplerde bulunuyor. Kimine güneş, deniz, kum. Kimine tarih, kimine ise hamamda köpük... Fotoğraf Bodrum'dan...

yurdum-insani-104-928605.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
FANATİK SÜNNET DAVETİYESİ...
Birbirinden ilginç, envai çeşit davetiye gördük şimdiye kadar ancak böylesini biz ilk kez yayınlıyoruz. Hemen Fenerbahçe sünnet organizasyonu düzenliyor diye düşünmeyin. Sakaryalı Osman Arslan, oğlu Berkem'in sünnet davetiyesine Fenerbahçe amblemi bastırdı, bir de üstüne 'Bir Fenerbahçeli daha erkek oluyor' yazdı...

yurdum-insani-104-928602.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
EN SEMPATİK HORTUMCU

Çeşme'deki bir kafe bar hızla sarhoş olmak isteyenlere yarım litrelik bira ve şaraplarını hortumla ikram ediyor...

yurdum-insani-104-928600.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
DEMOKRASİDE ANİMASYONLAR TÜKENMEZ!
Su parklarında turistlerin canı sıkılmasın diye sabah akşam aktiviteler düzenleniyor. Son moda, sörf tahtası üzerinde "oryantal yarışması"...

yurdum-insani-104-928599.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
PİSA KULESİ DEĞİL KAMYON!..
Yaz geldi, herkes tatil için yollara düştü. Ancak yollar tekin değil. Denizli'de çekilen fotoğrafın üzerine fazla söze gerek yok. Kamyon yolda ilerlerken görenler şaşkına döndü...

yurdum-insani-104-928597.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
DOLU DOLU BİR KOMPOZİSYON!
Fotoğrafımız Aksaray'dan. Ev eşyalarını taşıyan vatandaşımızın, kamyonun içine otosunu koymasına mı, tabeladaki ilginç "P" harfine mi şaşıralım, bilemedik!

yurdum-insani-104-928594.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
ŞEMSİYE YOKSA BAGAJ VAR
Burası Sakarya... Tam yaz geldi derken bastıran sağanak yağmur hazırlıksız yakaladı. Herkes otomobile doluşunca bu ikisinin payına da bagaj düştü. Konforla ilgili küçük bir sorun olsa da bagaj kapağını şemsiye niyetine kullanmak onlara yetti.
Not: Araç hareket ediyor. Lütfen siz denemeyin!

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
NOTA DİKKAT!
Evet, bu bir eş arama ilanı. Burdurlu Bayram Teke, kadının 'ehliyetlisi'ni tercih ettiğini belirttikten sonra bombayı alta yazdığı notta özgüveniyle patlatıyor... Yorum sizin...