Yorumsuz Ve Kaderkatibi,Nin Kahve Fali Baktirma Macarasi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Yorumsuz Ve Kaderkatibi Neyse Faliniz çiksin Haliniz​

KaderKatibi
Duyarlı ve bır o kadar da meraklı
YorumSuzun yanına gelerek dedı kı ; hayde kalk gıdıyok aldıgım duyumlara gore bızım teyzenın evıne cok meshur bır falcı gelecek bırazdan , Falcı o kadar meshur kı, Nam-ı taa isvicreye kadar gıtmıs bu falcının, hatta söhreti bır ara o kadar gaza gelmis ki hızını alamayıb okyanus ötesıne de yaymıs kendını, ıste o kadar isinin ehli bır kahve fıncanı rötgencısıymıs, neyse herkesın randevu alıb pesınden kosturdugu bu falcı meger bızım ıkı mahalle otede ıkamet ediyormus! Ayagımıza kadar gelmısken bı kahvesını ıcmezsek gucenı darılır sonra sohretı hasara ugrarsa benım vıcdanım çok sızlar dedi durdu Kader katibi !
]YoRuMSuZ
ee geldiyse hos gelmis bize ne arkadas! ünlu gorecek havamda degilim bugün
KaderKatibiYok yokk hazırlan hemen gıdıyoruz! Ben planı bile yap tım sen yeter kı hemen hazırlan,Yorumsuz ne planı ya
Yok olmaz dedım, senın tek basına plan yabtıgını goren olmamıstır kı!
KaderKatibi yok anlitıyorum sana bir dinlesene kardeşim ya simdı fırsattan ıstıfade gecerken ugrarmıs gıbı yapar hem ziyaret ederik ahaliyi hemde bır kahvelerini ıcıceriz ekstradan, Sonra fal muhabetine sardiririz kaynar gideriz oylece ! Yorumsuz Len karinin kizin icinde ne isimiz var! Senin sabahtan belli plan diyerek anlattigin bumu!
korkmaya basladim ben senden.
KaderKatibi Yaa abarttin simdi sende. yabanci yok sadece teyze evde.
Yorumsuz Ben gelmiyom arkadas.Beni karıstırma bu ahenkli ıslerıne sen bi kosu git gel beni bulcagin yeri biliyosun nasılsa, Ben seni cerezforum da Bekliyor olacagim dinlediklerini de mumkunse gelınce benimle paylasma!
Kader Katibi Ya ne inat adamsin\ Ne kaybetcen iki dakkika benimle gelsen! yabana atma falcıyı burdan alacagımız tüyolarla kalan ömrümüzün son muhasebemizi yaparız. Belki ticarette atilma fikrimizle ilgili bize yardimci olacak bilgiler verir de yeniden hayatimiza bir ivme kazandiririz. hem merak etmiyon mu ki kismetin su an ne yabiyor* Kader aglarini hangi istikamete dogru örmüs insan bi merak eder ya!
Gidelim can kulagı ıle dinleyelim kadını neler anlatacak merak edıyorum,
hem kahvemızı de ıcelım kı belkı hatrımızı sayan olur gunun bırınde, yerlı yersız kulaklarımızın cinlamasini dınlerız nagme nıyetne,
belesten falımıza baktıracagiz yorumsuz sen daha ne istıyorsun ! KaderKatibi senı kuresellemıs dunyanın en nam-ı deger falcısına goturuyorum birde nazlanıyorsun nen baba ogluna yabmaz bu kıyagı, Gelmezsen ..cok ayib edersin yalniz birakma beni!
Yorumsuz Yazdin yine seneryoyu hayde hayirlisi… Ben inanmam ve sevmem ole falciyi kahini bastan soylim! Gaybı yalnızca ALLAH bilir!
Yorumsuz Kendimi tutamayib gulersem orda hic kusuruma bakma!
Kader Katibi falcıyı kahini kım sana sev dıyor kı ! Hakkımızda bi iki onemli tuyo alib cıkcaz zaten, hem falcıyı sevsen nolur , sevmesen nolur evlıymıs zaten kadın.
Yorumsuz Ya gıt ısıne komıklık yabcam dıye yine kendını cok zor durumda bırakıyorsun!
KaderKatibi Ayrica kadının gayb-ı bılemeyecegını bende bılıyorum! Sukur ınancımız var kaybetmedık daha! ama ne yapayım ıste merak edıyorum, Icımızde bulundugumuz malum sartlardan ne halt yıycemı sasırdım ona buna saldırıyorum ıste!
Yorumsuz Yogun ısrarlarından bıktıgım için bu ıseyaramaz’ın haydı gıdelım de kurtulayım senden
Kahvemizi ictikten sonra fazla oyalanmak yok anlasalim gitmeden.
KaderKatibi Tamam tamam gıdelım gerısını orda dusunuruz dedı dustuk yollara Yorumsuz ile
Yorumsuz
Hem gıtmeden ben sana soyleyeyım sende bu kafa varken bı ,,, halt olmaz nen senden, fıncanı gormeden de bunu sana herkes soyleyebılır dediysemde inandiramadim onu! Hazir gelecege dair bilgi\tuyo verecek diyosun kadin. soylede bu haftasonu sayisalda hangi rakamlar cikacakmis,hebsini istemiyorum ya yarisini solesin ustune ben gerisini insaa ederim.
Kader KatibiBana komik olmaya calisma diyene bak! Simdi sen az mi komik oldun Yorumsuz

haydi geldik ! bas zile …….

Kader Katibi Muhabbetiniz bol olsun hanim abla. Teyzecim biz ole bir gecerken ugradik rahatsiz etmiyoruzdur umarim. ”Ne rahatsızlıgı evladım bende fal baktırıyordum ee nasılsınız hangı ruzgar attı sızı*”Ne ıcersınız oglum**
”Mıss gıbı turk kahvesi kokusu geliyor ıcerıden teyze, kolayda varsa yabıver, ”Ne demek hemen hazırlıyorum”
KaderKatibi elıne saglık fal dedın de kım bakıyor fala teyze**
Isın ehlı bır arkadas bakıyor oglum, ıstersenız sızde fıncanları cevırın ıkı dakkıkada cıksın ortaya halınız,
”Zahmet olmasın teyzecım” Zaten bız senı görmeye geldık ısımız olmaz oyle falla fıncanla,
”Ne zahmetı evladım arkadas yabancı degil”
fal fasl basladi…
ve sırada benım falım ,,,
Neyse halin ciksin falin,
ALLAH dogrudur , ben yalan!
Ben degıl, Fıkrın öyle soyluyor!

**Istedıgın bır ıs yarım kalmıs! uzulmusun ama hayırlısı olmus belkı de senın adına,
**Devlet kabısında ısın var, gıdıb gelıb asındırcaksın o kabıyı ama sonunda halledeceksın ısını ( ne klasik bır laftır bu ya ! devletın senle bı ısı olmasada senın devletle mutlaka bır ısın olur zaten )
**Bir seyin sonuçlandigini gormedikce inanmazsin,hayallerın cok genıs, bazen hayal dunyasında yasıyorsun ama ayakların yere her zaman saglam basıyor, ( Kader katibi ne yapayim ALLAH’ta beni böyle yaratmis )

KaderKatibiSevdigım kısıyle evlenecekmısım,Benı hayatta baglayacakmıs! O kadar ıddalı konustu kı bas harfını bıle verdı, kısmetım benı beklıyormus! fazla bekletme nerdeyse gıt bul onu dıyorr,Benı cok ozlemıs Yorumsuz Hahahaa adresını bılıyorsan ver de bı kosu alıb geleyım, nerde beklıyor acaba, usumesın soguklarda! )Kardesim icin canim feda
KaderKatibiKararsızmısım hemde cookk, Kalbım 2’ye bolunmus sonra kendı katlarıyla carbılmıs,Geçmıste cok yasıyormusum , arada bır gelecege de ugra sonra merak ederler senı dedı, Yürekcıgım kek gıbı kabarmıs:) Yorumsuz ,Hahahaa Be sana demistim gitmiyelim diye
önum cok ama cok aydinlik cok iyi yerlere gelcekmisim. Zenginlik gozukuyor parayi yakinda vuruyormusum. ( Zengın olcakmısım zaten ısten ıstıfa edebılırım artık! çalısmama hıc gerek kalmadı artık ben zengın bırıyım, Yıllardır gonlum cok zengın! bak sıra geldı dıgerınıde elde etmeye )
Offfff üzerime birden nasil bir agırlık bastı,
galıba sende nazar var, (bana deymeyecek de bu nazar kıme deyecek hanım teyze)
bu sekılde daha fazla bakamam falına! KaderKatibi ( daha ne dıycen kı, haber bultenı gıbı saydın herseyı )
dedım ya ;
ALLAH dogrudur , ben yalan!
Ben degıl, Fikrin öyle soyluyor!
Oglum Ben dıyeceklerımı dedım, faldır bunun adı bıraz öngörü biraz da eglence,
Eglendıysen ne mutlu haline …
Yorumsuz Bey Oglum Ben bir Bardak su a lip geleyim senin falina öyle devam edelim .Bunu Firsat Bilen Yorumsuz Hemen
yavastan kaderKatibi nin kulagina fisildar Kalk gidiyoruz Ben fal felan baktirmiyorum ne bu iyi Atiyor

Teyze elinde Bir Bardak su ile geri geldiginde Yorumsuz ile Kader katibin nin Kalktigini görür ve oglum otursaydiniz Yorumsuz oglumun Falina bakicaktim da ha
Kader katibi Teyzecigim bir acil isimiz cikti Bir dakine der ve oradan uzaklasirlar