Yönetim Kadrosunun Görevleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forum yöneticileri kurallara uymayan, gönderildikleri konu ile bağlantısı olmayan mesajları değiştirme, uygun bölüme taşıma ya da silme hakkına sahiptirler.

Kurallara uymayan ya da gönderdikleri mesajlar ile forum düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafından uyarılıp, davranışın tekrarında sistemden belirli bir süre ya da tamamen uzaklaştırılırlar. Yeni üye statüsündeki kişilerin (100 mesajdan az mesaj gönderen kullanıcılar) forum kurallarını ihlal etmeleri ya da davranışları ile foruma uymadıklarının görüldüğü durumlarda, uyarılmaksızın site yöneticileri tarafından sistemden süresiz uzaklaştırılabilirler.

Forumda üç farklı yönetim birimi mevcuttur.

1. Moderatör : Forumun yetkili olduğu bölümünde eklenen mesajların kontrolü, gerektiğinde düzeltilmesi ve silinmesi ile ilgili işlemleri gerçekleştirir.

Ayrıca forumun yetkili olmadığı bölümlerinde de eklenen mesajların içeriği, düzeni, aynı mesajın ya da konunun tekrar eklenmesi durumunda üyeleri uyarmak, gerekli değişiklikleri ve uyması gereken kuralları hatırlatmak da moderatörlerin görevlerindendir.

Moderatörler yetkili oldukları bölümlere gerekli durumlarda duyurular ekleyebilir.

2. Süper Moderatör : Moderatörlerin görevlerine ek olarak yukarıda belirtilen işlemleri forumun bütün bölümlerinde yapabilir.

Forumun bütün bölümlerine gerekli durumlarda duyuru ekleyebilirler.

Süper Moderatörlerin forum kurallarını ihlal eden üyeleri forumdan uzaklaştırma yetkileri vardır.

3. Yönetici (Admin) : Forumun geneli üzerinde yetkilidir.

===================================================​

İtiraz Hakkı: Forum Kurallarında belirtilen şartlar yetkililerce uygulanır ve gerekçesi belirtilir. Forum Kurallarında açıkça belirtilen kuralların ihlali durumunda, yönetimce yapılacak yaptırıma üyelerin itiraz hakkı yoktur.

Forum Kurallarında belirtilen durumların dışında kalan konulardaki anlaşmazlıklarda ise üylerin itiraz hakkı vardır.

Forumumuzla ilgili yaşanan problemler, yardım talepleri, itirazlar vs Öneri, Düşünce, Şikâyet & SORUNLARINIZ ! bölümüne ve tüm üyelerin görebileceği şekilde yapılır.

Konu özel bir içerik taşımıyorsa kesinlikle yöneticilere özel mesaj göndermek suretiyle soruna çözüm aramak yasaktır.
 
Geri
Top