• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Yokluğunu Fark Ettiğiniz Üye ?

r0se

📚 ♥ ☕ ♥ 🎵
Özel üye
Bayadır merak ediyorum aslında @Katip nerede ?
Neden foruma girmiyor? Forumda bana destek olan değer verdiğim nadir insanlardandı . Bana akıl verişleri , yol gösterişleriyle yanımda olmuştu. Bayadır aklımda girer belki bir ara :/

@Papatya da yok :/ onu da özledim..
@gönül Çelen vardı hayırsız o da unuttu gitti :D

AybüKe

"Çünkü Bu Ülkede Adalette Erkek"
V.I.P
Konu başlık stili
Neden foruma girmiyor? Forumda bana destek olan değer verdiğim nadir insanlardandı . Bana akıl verişleri , yol gösterişleriyle yanımda olmuştu. Bayadır aklımda girer belki bir ara :/

@Papatya da yok :/ onu da özledim..
@gönül Çelen vardı hayırsız o da unuttu gitti :D
Katip bir anda kaybolup gitti papatya da öyle

Katip

Özel Üye
Özel üye
Uzaklardan bir ses duydum Katip neredeysen gel diye. @Escarfe ymiş, seni kırarmıyım deyip hemen geldim ?
Hatırlanmak unutulmamak güzel, değerli insanlar farklılığını hep gösteriyor ?

Katip

Özel Üye
Özel üye
@AybüKe beni hatırladığın için sanada teşekkür ederim. Burası iyi insanların birbirinin kıymetini bilenlerin yeri yani çerez ailesi iyi ki varsınız?

r0se

📚 ♥ ☕ ♥ 🎵
Özel üye
Uzaklardan bir ses duydum Katip neredeysen gel diye. @Escarfe ymiş, seni kırarmıyım deyip hemen geldim ?
Hatırlanmak unutulmamak güzel, değerli insanlar farklılığını hep gösteriyor ?
İyiki geldin Hoşgeldin bizden kurtulmak kolaymı :P
Bir iz bırakmışsın ki hatırlanıyorsun demekki buradaki herkes çok özel benim için hepiniz iyiki varsınız hepte olun