• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

YÖKDiL Sınavı Nedir?YÖKDİL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
YÖKDİL sınavı dün binlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı'na (YÖKDİL) giren öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladı. İşte 2019 YÖKDİL ile ilgili ayrıntılar...

YÖKDİL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusu 10 Mart 2019 tarihinde saat 14.00'te gerçekleştirilmesinin ardından öğrenciler tarafından merak konusu oldu. 180 dakika süren sınavın ardından öğrenciler YÖKDİL sınavı soru ve cevaplarının yayınlanacağı günü de iple çekmeyi başladı.

YÖKDİL SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 2019
2019 YÖKDİL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. YÖKDİL sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz haber sayfamızda olacaktır.

YÖKDİL SINAV SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLACAK?
10 Mart tarihinde gerçekleştirilen YÖKDİL sınav soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. Soru ve cevaplar sınav tarihinden yaklaşık 1-2 hafta içerisinde sisteme yüklenerek adayların erişimine açılacaktır. Konuyla ilgili detaylar geldikçe haberimizde de yer alacaktır.

YÖKDİL SINAVI NASILDI, KOLAY MI, ZOR MU?
YÖKDİL sınavına giren adayları, sınavın ardından duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bazı kullanıcılar YÖKDİL sınav sorularının kolay olduğunu, bazıları da zorlandığını dile getirdi. İşte o yorumlardan bazıları...
Yökdil Yds'den sonra o kadar kolay oldu ki benim için... Keşke Yds yerine Yökdil'e çalışsaymışım
YDS göre çok daha kolay olan Yökdil sınavı bu sefer YDS seviyesine çıkmış. Hep söylerim hep de söylemeye devam edeceğim, 95 ve 96’lılar olarak her şey bize vuruyor
tamamlamalar da referans ifadeleri takip etmek yetmedi close testler zordu kelimelerin şıklarının hepsini bilsen bile yerine koyunca anlam oturmadı anlam akışını bozanlardan bahsetmiyorum bile
Hani Yökdil YDS’den daha kolaydı!? Yalanınız batsın.
ilk defa #yökdil'e (fen bilimleri/ingilizce) girdim. öncesinde hazırlık yapmadım. daha önce yds'ye girmiş ve 40 puan almıştım. aralarında pekte fark olduğunu düşünmüyorum. zaten ikisinin de ingilizce dil seviyesini ölçtüğü söylenemez. varsa sorunuz alayım.