• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yine de Sen...Son Sevdiğim...

~meLek~

GalataSaray'ım
Yine de sen,
Son sevdiğim!

Uğruna sevgiler, aşklar tükettiğim,
Yine de sen,
Tek bildiğim..
Yollarına aşk tohumları serdiğim..

Korkularımın yakasından tutup silkiyorum birer birer artık. Başımı dimdik tutup, gözlerinin içine baka baka söyleyebiliyorum, ertelediğim her ne varsa. Dönüp bakmıyorum bile ardımda birikmiş karanlığa..

O karanlık ki; kibirli gözlerini dikip üstüme, içine almak istercesine beni, nereye gitsem takılıyor peşime. Ben artık aldırmıyorum ona.. Yürüyorum, seni, sevdanı, ışığını katıp yanıma..

Bu can buna hayran,
Sevişine kurban,
Alıştırmasaydın insafsız..
Bu can sana hayran,
Gülüşüne kurban,
Şimdi vazgeçemem ben inan..

Sanki ellerindeymiş bütün kilitli kapıların anahtarları. Senin yüreğindeymiş, yüreğimin aydınlığı. Sanki seninleymiş bütün çıkmazların çıkış yolları..
En yakınımda olmana rağmen, seninle ama sensiz geçirdiğim tüm zamanlara yanıyorum şimdi. Korkularıma, gözyaşlarıma, söylemediklerime, ertelediklerime bakıyorum dönüp te.. Öyle anlamsızlar ki hepsi, hiç yaşamamış sayıyorum..

Kurşun adres sormaz ki,
Yaktın beni en derinden,
Depremlerde yine yüreğim,
Yangınlar çaresiz..

Aldığım her nefeste daha bir doluyorsun içime adeta. Zaman akıp geçtikçe daha sıkı tutunuyorum sevdana, hiç bırakmamacasına..
Hiç bir şeyi umursamıyor bu arsız yürek, hiç bir şey mağlup edemiyor onu, yokluğundan başka..

Dön gel yine sev beni,
Sar sevgine sevgimi,
Nefes gibi muhtacım sana..

Sensizliğimde canım yanıyor.. Dünden çok yarından az. Hiç hissetmediğim bir şeyler oturuyor içimde, esir alıyor gözlerimi bir kaç damla gözyaşı. Gözlerimi kapatıyorum, sen oluyorsun hayallerimin baş köşesinde..
Gülümsemelerimin bile üzerine bir bulut çöküyor adeta.. Ne kadar uzak ta olsan, o kadar yakınımdasın sen oysa..

Yine de ben,
Hep seninim!

İlk şarabı senin elinden içmişim,
Yine de sen,
İlle de sen,
Benim ilacım bil ki sende sevgilim..

İsterse dursun zaman, hiç geçmesin önümüzden, isterse geçip gitsin beklemesin beni, bizi..
Varsın bugün son günü olsun hayatımın, değil artık umrumda..

Günahın özüyse seni sevmek,
Cezam, cehennem olsun...

Alıntı