• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yilmaz ın Cerezforum Aşki Nasil Başlamiş

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
YoRuMSuZ Her defasinda Cerezforumun aşki insanlarin Kalp Damarlarina kadar işledigini ifade etmistir Buna Yeni üye olan yilmaz27 asla inanmamistir ve foruma Aşik olunmacaginin altini cizmistir bu konuda inatlasan YoRuMSuZ ve yilmaz27 iddaya girmistir saskinlikla olayi izleyen yesim434 ne yapacagini Bilemez ve komsusu olan Yilmaza seslenir yilmaz27 sakin iddaya girme Sen kayip edersin cerezforum aski bir baskadir der Buna sinirlenen yilmaz27 Komsusu yesimi tersler sen karisma bu ise diye Bunu Duyan Yorumsuz
Iyice sinir lenir Yorumsuz konuyu Cerezforum Toplanti salonuna konuyu Tasir .Aşk kalpte mi beyinde mi.?"Soruyu yöneltir ordaki üyeler ne oldugunu anliyamaz saskinliktan Ve Yorumsuz bu böyle olmayacak diyip Aşk kalpte mi beyinde mi başlıklı söyleşi düzenlendi.ve Tartismaya sundu "
Bu tartismaya katilan Yorumcular "Sanal Aşk, geçici delilik"Cerezforum Aski gercekciliktir gibi fikirler sunmaya basladilar
Aşkın "geçici bir delilik hali, akıl tutulması" olduğunu savunan yesim434 aşkın "görsel bir şeyle" başladığını aktardı.
Görsel bir beğeninin insan beyninde sadece saniyenin beşte biri kadar zamanda oluştuğunu söyleyen yesim434"Bir anda bir fotoğraf çekiliyor. Bu fotoğraf çekildikten sonra, aşka düşme ya da bir anda kalp çarpıntısı basliyor ve Bundan sonra bütün iş beyinde dönüyor.
ama artik yilmaz27 iyice cileden cikmistir böyle birsey olamaz diye komsusu yesim 434 ben size demistim cerezforum aski sanal asktan cok baskaadir sanal askini terk edersin ayrilirsin ama forum aski bitmez Akıl ve mantık tamamen devre dışı kalıyor.kendini foruma kaptiriyorsun herseyini orda yazip ciziyorsun
Artik yilmaz27 kafaya bu iyce yatmistir ve gercekleride görmüstür sonradan sanal Aski Farkli bir sekilde yorumlamaya ve anlatip tafsiyeler veriyor
Sanal alemde tanışarak aşık olmanın çok düşük bir olasılık olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü görsel geldi, görüntüyü aldık. Görüntüyü almak hiçbir zaman aşık olmak değil, sadece hoşlanma ya da aşkın gelip kapıyı çalması. Burada bu kapıyı çaldıktan sonra duygularımız. Heyecanlar, korkular, kalp çarpıntıları.
Dolayısıyla görmek, dokunmak hiçbir şeyi halletmiyor, mutlaka o gercegi görmek icin yasamak gerekiyor.
cerezforumda sanal aşkı bulmanın zor olacağını söyleyebiliriz." Burda sadece cerezforum askini bula bilirsiniz Ben buraya geldigimde inanmiyorum ama cerezforum aski cok baska imis iyiki gelmisim Simdi cerezforum aşigiyim