Yılın Aşkı Drama Dönüştü! Dayak, Tecavüz, Uyuşturucu ve Dolandırıcılık

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Yılın Aşkı Drama Dönüştü! Dayak, Tecavüz, Uyuşturucu ve Dolandırıcılık

Kanser hastası Yeşim Gökyer ile "Seninle bir gün ömre bedel" diyerek evlenen Orhan Kazan evliliklerinin 3. gününde karısını dövdü. Talihsiz Yeşim'in iddialarına göre kocası kendisi ve kuzenine de tecavüz etti.

Drama dönüşen yılın aşkında, kanser hastası Yeşim Gökyer'in iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

"SENİNLE BİR GÜN ÖMRE BEDEL"

25 yaşındaki Yeşim Gökyar, 9 yaşında cilt kanserine yakalandı. Hastane koridorlarında geçen yaşamında tam da umudunun tükendiği, doktorunun "tek çare bacağını kesmek" dediği anda bir arkadaşı aracılığıyla sosyal medya hesabından Orhan Kazan (33) ile tanıştı. Çok az ömrü kaldığını bilen Yeşim, "Ben hastayım. Sana hiçbir şey veremem" dediği Orhan sevdasından vazgeçmedi. "Seninle geçireceğim bir gün bir ömre bedel" dedi.

yilin-aski-drama-donustu-dayak-tecavuz-10665264_7528_m.jpg

KISA SÜREDE KABUSA DÖNDÜ

Rüya gibi geçen günlerin ardından çift geçtiğimiz 24 Eylül'de evlendi. Yeşim, evlenmenin mutluluğuyla birlikte çocuk sahibi olmanın hayalini kurmaya başladı. Üstelik hikâyeleri, "Ezber bozan bir aşk hikâyesi" başlığıyla manşetlere bile taşındı. Ancak Orhan Kazan'ın sonraki günlerde genç kadına mutluluk değil kâbus getirdiği ortaya çıktı.İddialara göre Orhan Kazan, son iki ayda eşine şiddet uygulamaya başladı. Hatta Yeşim Gökyar'a, "Hastalığından bıktım. İntihar et, sen de kurtul ben de kurtulayım" bile dedi.

yilin-aski-drama-donustu-dayak-tecavuz-10665264_9246_m.jpg

"KÖR OLMUŞUM RESMEN"

Kanserin son evresinde olan Yeşim Gökyar, yaşadığı kabus gibi günleri anlattı. Yeşim Gökyar, "Sürekli arıyordu, bir dakika yalnız bırakmıyordu. Tatlılar gönderiyordu. Kalbimi kazanmak için uğraştı durdu. Ve sonunda evlenme teklifi etti. Kör olmuşum resmen" dedi.

Başına böylesine çıkarsız sevginin gelmesiyle moralinin çok yükseldiğini de sözlerine ekleyen genç kadın, "Ameliyat başarılı geçti. Hem doktorum hem de Orhan'ın sayesinde dışarı çıkabilmeye, yürüyebilmeye başlamıştım. Bir anda hastalığın son evresi olan dördüncü evreye atlamamın nedeni de Orhan oldu" diye konuştu.

yilin-aski-drama-donustu-dayak-tecavuz-10665264_7179_m.jpg

"BANA TECAVÜZ ETTİ"

Yeşim Gökyar, 5.5 ay süren evlilikleri boyunca yaşadıklarını gözyaşları içinde şöyle anlattı:

Evliliğimizin üçüncü günüydü. Aile yakınlarımızla sahildeydik. Hastalığım nedeniyle çabuk yoruluyordum. Eve gidip dinlenmek istediğimi söylediğim an bana tokat attı. Arabada bir daha vurdu. Gözlerimi açtığımda hastanedeydim. Bana baktı ve "Allah belanı versin senin" dedi.

18 Şubat'ta bana tecavüz etti. Tekrar teşebbüs etti, ama karşı koyabildim. 30 adet kemoterapi ilacımla, 5 adet mide koruyucu ilacımı bana zorla yutturdu. Sonra odasına gidip ölmemi bekledi. Manevi ablam kurtardı.

Beni kuzenimle ve eski sevgilisiyle aldatmış.

Arkadaşlarımızdan hastane masrafı adı altında bir dolu para almış. Evde uyuşturucu madde buldum ama konduramadım. Meğer madde kullanıyormuş. Hatta 2011'de madde satıcılığından gözaltına alınmış.

Kaynak: Sabah
 
Top