• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Lost yepyeni lost 5. sezon ipuçları açıklıyorum

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Dizinini yeni sezonu 17 bölüm olucak.

sezon 5 neden geri dönmek zorunda olduklarını sezon 6 ise döndüklerinde ne yapacaklarını anlatacak

clair bu sezon olmayacak fakat 6. sezon olucak

michael tarafından vurulan ve hurley ile aşk yaşayan libby nin hikayesine Desmond'un flahbecklerinde geri dönülecek ve hurley ile neden aynı hastanede oldukları ortaya çıkacak.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
esrarengiz blacksmoke dizi bitene kadar açıklanmayacak

lock'un deyimiyle mr eko geri dönecek

vahşi doğada yaşayn ve kızını yıllar sonra bulan danielle rousseou,geçtiğimiz sezonda ölmüş olsada flashback lerde karşımıza çıkacak

Charlotte ve daniel faraday daha aktif rollerde karşımıza çıkacak

LoSt_LoVe

Forum Onuru
4. sezonda mr eko'nun lock'a sıradaki sensiz demesiyle lock'un liderli ve ölümü arasındaki bağ ortaya çıkıcak

karısı sun'ın hamile olduğunu öğrenen jin büyük ihtimalle yaşıyor olacak

herkesi şaşırtan bir şekilde hem jack'in hemde claire'in babası olduğunu öğrendiğimiz christian sepher çok önemli olacak ve neden bu denli önemli olduğu ortaya çıkacak

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Benjamin ve Desmond 2.sezondan bu yana ilk defa aynı karede olacak

şuanda hepsi bu ama ben sowyer jack ve kate'i merak ediyordum hiç ipucu yok.neyse ocak ayının son haftasında belli olucak nasıl olsa

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ne zaman başlayacağının kesin bilgisi yok sanırım,ipucu çok ama..

Lost arası çok uzadı, bu arada ben de prison break'e sardırdım. O da çok zeki bir yapım..