Yeni Sezon Makyaj Trendleri 2011-2012

BeReNN

Alyam?
Özel üye
[h=2][/h]

1 -Çıplak Makyaj:
Hızlı, kolay, doğal ve taze görünen çıplak makyaj, yeni sezonda ön planda. Çıplak Makyajda önemli olan Cildiniz kusursuz görünmeli, elmacık kemikleriniz belirginleşmeli, gözlerinizde rimel olmalı… Dudaklar ise şeffaf olmalı.
2- Vampir dudaklar:
Diğer bir trend ise vampir dudaklar, Bordo ve kırmızı dudaklar, kusursuz bir cilt ile birleşiyor…
3- Kalın kaşlar:
Kalın kaşlar da bu yılın yeni modası, Çocuksu, kalın kaşlar geri geldi. İnce kaşlara veda …
Gelelim ka$lari kalinlastirma konusuna!
Eger ka$lariniz duzgunse, cok fazla kalinlastirmadan vurgulamak ve sadece rengini koyulastirmak isterseniz. Kaş şekillendirici setlerden kullanabilirsiniz.{kaşlarimi hic aldirmadim, inceltmeyi de asla dusunmuyorum}
Bu elbette kozmetik bir cozum. Eger kaşlarinizin dogal yollarla kalinlaşmasini ve gurlesmesini istiyorsaniz sarimsak ve badem yagi ikilisinden yardim alabilirsiniz. {tabi eger sarimsagin kokusuna dayanabilirseniz}
Bir de Talika adli kaş besleyici ve gurlestirici bir urun varmis. Kullananlarin çoğu memnun kalıyormuş. Anladigim kadariyla bu urun surekli cimbizla alinmaktan kusen kaslari yeniden cikarmada epey etkili.

4- Dumanlı göz makyajı:
Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı göz makyajında farklı renkler var. Özellikle füme ve leylak tonlarını bu sezon moda.

5- Eyeliner:
Çizgiler, çizgiler ve yine çizgiler … Dramatik bir görünüm için eyeliner şart! İnce ya da kalın, farketmez.

2ugnegw_th.jpg
zumgqs.jpg


ouqclj_th.jpg
23rwqv_th.jpg


Alıntı..
 
Top