• Merhaba Ziyaretçi.
    "İlkbahar ve Doğa" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yeni Nissan Qashqai Türkiye'de

CANISIKILANADAM

Özel Üye
Özel üye
Yeni Nissan Qashqai sonunda Türkiye yollarına çıkıyor. Tasarım ve teknoloji olarak baştan yaratılan 2022 Qashqai'nin fiyat listesi ve özellikleri.

Yeni Nissan Qashqai'nin Türkiye fiyatı ve özellikleri belli oldu. Yeni Qashqai fiyatı 626.000 TL'den başlıyor.

Yeni Nissan Qashqai dış tasarım


Yeni Qashqai, Türkiye'de Tekna, Design, Skypack ve Platinum Premium isimli donanım seviyeleriyle tercih edilebilecek. Kaputun altında ise tek motor seçeneği mevcut. Onda da 1.3 DIG-T ünitenin 158 beygir güç ve 270 Nm tork üreten versiyonuna yer verilmiş. Söz konusu motorda 12V hafif hibrit desteği söz konusu.

Yeni Nissan Qashqai'nin sadece Tekna versiyonunda 6 ileri manuel şanzıman bulunuyor. Onun dışında tüm seviyelerde yeni nesil Xtronic CVT otomatik şanzıman mevcut. Ayrıca Skypack ve Platinum Premium seviyelerinde 4x4 opsiyonu da bulunuyor.

Yeni Nissan Qashqai Türkiye fiyat listesi​


VersiyonFiyat
1.3 DIG-T 158PS Düz Vites Tekna626.000 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Tekna656.500 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Design703.500 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Skypack727.000 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Skypack 4x4760.000 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Platinum Premium809.000 TL
1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT Platinum Premium 4x4842.000 TL

* Siyah/gri çift renk tavan opsiyonu için istenen fark 6.000 TL

Yeni kompakt SUV'un Tekna donanım seviyesinde 17 inç jantlar, kumaş koltuklar, LED gündüz sürüş farları, LED ön farlar, LED stoplar, manuel klima, anahtarsız çalıştırma, elektrikli park freni, 7 inç dijital gösterge paneli, yokuş kalkış sistemi, ön-arka park sensörü ve otomatik katlanır yan aynalar gibi donanımlar bulunacak.

ashqai'nin Design donanım seviyesinde ise 18 inç jantlar, kumaş (kömür grisi) koltuklar, geri görüş kamerası, anahtarsız giriş, otomatik kararan iç dikiz aynası, çift bölgeli otomatik klima, yağmur sensörü, 8 inç dokunmatik multimedya gibi donanımlar devreye giriyor. Söz konusu sistem Android Auto ve Apple CarPlay desteğine sahip.

Yeni Nissan Qashqai iç tasarım


Bu donanım seviyesinde ayrıca Nissan Intelligent Mobility başlığı altında toplanan sürüş asistan teknolojileri mevcut. Trafik işareti tanıma sistemi, şerit takip sistemi, akıllı çarpışma önleme sistemi, önsezili akıllı çarpışma uyarı sistemi, uzun far asistanı, kör nokta önleme sistemi, yorgunluk algılama ve arka çapraz trafik uyarı sistemi gibi özellikler mevcut.

Skypack'te jantlar 19 inç jantlar ve panoramik cam tavan fark yaratıyor. Ayrıca isteğe bağlı tercih edilebilen arka bağımsız süspansiyon sistemi ve Arazi modu listeye ekleniyor.

Serinin en üstündeki Platinum Premium seviyesi ise 12.3 inç dijital gösterge paneli, masaj ve ısıtma fonksiyonlu nappa deri koltukları, kablosuz Apple CarPlay ve navigasyon desteğine sahip 9 inç multimedyası, akıllı bagaj kapağı, akıllı hız sabitleme sistemi ve akıllı park sistemi gibi gelişmiş özellikleriyle kendini öne çıkarıyor.

Kaynak: DONANIMHABER
 
Top