Yeni Kitap Ayracım Pofuduk

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Efendim Sizleri Tanıştırayım . .
Bu Yeni Kitap Ayracım POFUDUK :P

OTWpsKil.jpg

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bizde almıştık tavşan 2 taneydi. Biri sarı biri siyah beyazdı. Bi süre baktık, bi kaç ay kadar.
Sonra vermek zorunda kaldık çünkü bakım istiyorlar, ilgi istiyorlar, vakit istiyorlar...
Ve inanır mısın tavşanlara da baktım bugün pet shopta. Çok tatlıydılar. Camlara tırmandılar bizi görünce.
O hayvanları salsınlar doğaya, kapatmasınlar kutuya diyerek isyanlarımı haykırmış bulundum buracıkta.
Allah uzun ömürler versin canım, ayaklarını ıslatma emi. =MM

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Bizde almıştık tavşan 2 taneydi. Biri sarı biri siyah beyazdı. Bi süre baktık, bi kaç ay kadar.
Sonra vermek zorunda kaldık çünkü bakım istiyorlar, ilgi istiyorlar, vakit istiyorlar...
Ve inanır mısın tavşanlara da baktım bugün pet shopta. Çok tatlıydılar. Camlara tırmandılar bizi görünce.
O hayvanları salsınlar doğaya, kapatmasınlar kutuya diyerek isyanlarımı haykırmış bulundum buracıkta.
Allah uzun ömürler versin canım, ayaklarını ıslatma emi. =MM
Kesinlikle Canım . Vakit Geçirecek Arkadaş Arıyordum Bende :) Amin İnşâAllah . Tamam Islatmam Canım =MM=MM

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
içimmmm gitti...çok güzel..
eskiden amcamın minik tavşan çiftligine çok giderdim, çok öperdim onları dayanamazdım. ama çok sevmek zararlıymış sanırım onlara :(