• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forum Sisteminde Yenilikler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdilik hayır, renklendirme seçeneği yok manuel olarak testler yapıyorum. Doğum günü rengi ise gizli olmayan doğum günlerini kapsayan bir durum. Otomatik olarak doğum günü boyunca renk değişimi oluyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
En İyi Cevap...

Artık forumda aşağıdaki bölümlerde En iyi cevap özelliği aktif.

En iyi cevaplarla ilgili skorları Üyeler > En iyi cevaplar bölümünden de görebilirsiniz.

Ben örnek olarak bölümlerdeki bazı konulara verilen cevaplardan doğru olarak kabul edilenleri en iyi cevap olarak işaretledim. Ancak daha çok fazla işaretlenecek konu mevcut... En iyi cevap olarak işaretlenen mesaj bölümü açık yeşil renkte görünüme kavuşuyor. Zaten bölümlere girdiğinizde hangi değişikliklerin olduğunu görebilirsiniz.

Bölümlerde moderatör, süper mod, ve admine gruplarında olan arkadaşların en iyi cevap işaretleme yetkileri var. (Gerekirse, yani yönetici arkadaşlardan yeterli desteği göremezsek vip üyelerimize de işaretleme hakkı açılabilir) Soruların doğru cevaplarını en iyi cevap olarak işaretlerseniz sağlıklı istatistik sonuçları elde etmiş oluruz. Ayrıca en iyi cevap skorları üye profillerinde ve üye popup pencerelerinde de görünmekte.

Bu bölümlerde konu işaretine göre mavi renkte "En iyi cevap" ifadesi görünecektir. Unutmayın birkaç doğru seçenek olabilir biz en doğrusunu en adil şekilde işaretliyoruz. :)