Forum Sisteminde Yenilikler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Öncedende vardı hediye göndermek hediyeleşirdik.bu defa 10 gün sınırlandırılması var bu süre uzatılsa olurmu?
Olur elbette 365 güne kadar uzatılabiliyor ancak sadece bildirim şeklinde hediye iletilen kişi gördüğü için 10 gün sonra o bildirimi ancak arayarak görebilir diye düşünüyorum o yüzden kısıtlı tuttum süreyi ancak taleplere göre elbette süreyi uzatabiliriz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef bu sistemde hediye iletilen kişi dışında hediyelerin görüntülenmesi mümkün değil. Sistemin özelliği de bu :) Şimdilik kullanıyoruz ama ilerde gereksiz görülürse kaldırabiliriz de bu özelliği çünkü mevcutta zaten bir hediye sistemimiz var. :)

Biraz eğlence olsun farklılık olsun diye ekledim, tutulursa kalır, beğenilmezse kaldırılır. :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Görsel Efektler

Zaman zaman günün anlam ve önemine göre otomatik olarak değişecek olan görsel efektleri görmek istemiyorsanız;

tercihler-sayfasi.png

Tercihler > Görsel efektleri devre dışı bırak

seçeneğindeki tik işaretini aktif edip kaydedin. Efektler gösterilmeyecektir. İstediğiniz zaman aynı alandan aktif edebilirsiniz.

gorsel-efektler.png

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yağış miktarını oldukça düşürdük eskisi gibi yoğun yağmıyor kar :)

Bundan sonra önemli gün dönümlerinde forumdaki ikonlar ve bir kaç bölümdeki görünümler otomatik olarak günün anlam ve önemine göre değişecek arkadaşlar. Bu sistemle birlikte artık unutmaya yer olmadan tüm özel günlerde birkaç küçük değişim kendiliğinden olacak. :)