• ÇTL > TL dönüşümü tamamlandı. Sistem önceki kurallara göre yeniden aktiftir.
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Yeni Forum Sistemi ve Yenilikler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hayır sorun yoktu bu gece hallettim eski göz ağrımıza döndük ilk başladığımız domaine yani :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gece mod seçici
Karanlık tema
deneyimini de kolayca yaşamak isteyenler için forumun sağ üst köşesine bir simge eklendi. Gözlerinizi dinlendirmek için arada bir karanlık mod deneyimi yaşayabilirsiniz. :)

Aynı butona tekrar tıklayarak varsayılan temaya dönebilirsiniz. Alternatif tema kullanıyorsanız dönüş için forumun alt bölümündeki tema seçim alanını kullanmalısınız.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
76727
Download (İndir) bölümü ile ilgili yenilik


Bu bölüm ÇTL kazanımı dışında idi ancak bundan böyle hem konu eklemek hem de yüklediğiniz dosyalar indirildiğinde ÇTL kazanıyorsunuz. Kaynak dosya ekleme durumunda 10 ÇTL hesabınıza eklenir. Ancak bu durum sadece 250 KB'a kadar dosyaları sisteme yüklemeniz durumunda geçerli, dış linkleri için geçerli değildir... Eklediğiniz her türlü dosya indirildiğinde ise her seferinde 1 ÇTL hesabınıza yansıtılır.

Not. Eklediğiniz dosyalar dış link içermiş olsa da indirilme durumunda ÇTL kazanabilirsiniz.

Özellikle son birkaç gün içinde bu bölüme eklene sınav ve etkinlik bölümüne konu ekleyerek çok hızlı şekilde ÇTL hesabınızı arttırmanız mümkün. Bu bölüme dosya ekleme seçeneği tüm kullanıcı gruplarına açıktır. Yeni üye olur olmaz download bölümüne indirilebilir dosyalar ekleyebilirsiniz...

Örnek kazanım listesi için sağdaki bildirim kutucuğuna bakabilirsiniz. :)


ÇTL sistemi ile ilgili tüm detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.
 
Top