• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

yeni forum kurallarıdır dikkatlice okuyunuz

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Eskimiş mesajlarınız eskiciye verip yerine mandal, camaşır ipi, leğen almak serbessttir.

foruma girmeden önce bilgisayarınızın geri dönüşüm kutusunu boşaltınız zira forum çöp kokuyor

Üye girişlerinde mayo ve terlikle gezinmek yasaktir.

konu açarken tamamen açmayın zira forumun 18 yaşından küçük üyeleri vardır yanlış olmasın

24 saat online olup, piyasayi öldürmenin alemi yoktur. Günlük online saati 4 saati aşamaz.

Konunun olduğu bölümden sevgili yapmak yasaktir, detay kızları namusumuzdur.

Mesajlara mendil Çaput ve benzeri dilek meteryalleri takmayın gördügümüz anda sökeriz.

Forum yakininda sigara içmek ateşle yaklaşmak yasaktir.

Daha ucuz olsun diye mesajlara , iconlara ve konulara Lpg taktirmak tehlikeli ve yasaktir.

Arkadaşlarla "Asfalt Agladı Beeee" tarzında konusmak yasaktır. Daha cok "sizin gibi gençleri FZ de görmek isteriz" tarzında cümleler kullanınız...

Kullandıgınız gülücükleri yani smileyleri evde tek başınıza yapmaya çalışmayınız beceremezsiniz.

Eğer yardım istiyorsanız kimseye sormayın çok bilen değil cok gezen bilir.

Mesaj atarken tümü büyük harflerden olusan cümleler kullanmayın.Gerekirse Capslock Tusunu sökün.

Her Forum kuralları ciddidir kimse okumaz demeyin bu kuralları 13 kişiye verin dileğiniz gerçek olsun.

Meslek olarak reklamcılıgı düşünüyorsanız burası tam size göre bizim reklamımızı yaparak pratik yapın.

Sayfanın hoş görünmesi için çimlere basmayınız

bayan üyelerimiz lütfen forumun üst köşesine dantel asmayınız ekranı küçültüyor

forumda argo ve küfürlü konuşmak yasaktır eğer illada edeceğim diyorsanız küfür anında bu sayfaya giriniz www.cerezforum.küfür.alanı.com

üye şikayet dilekçelerini noterden alıp kaymakamlığa onaylattıktan sonra bize yollayınız

bu kuralları okudum kabul ettim butonu burada yoktur siz ruhani olarak işaretleyin biz hissederiz

Suskun

V.I.P
V.I.P
Kullandıgınız gülücükleri yani smileyleri evde tek başınıza yapmaya çalışmayınız beceremezsiniz.

Eğer yardım istiyorsanız kimseye sormayın çok bilen değil cok gezen bilir.

cidi ciddi girdim heee

Cebur sabah sabah beni güldürdünya sağolasın.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Eskimiş mesajlarınız eskiciye verip yerine mandal, camaşır ipi, leğen almak serbessttir.

Mesajlarımı vermem kimseciklere :D

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
teşekkür ediyorum değerli forum sakinleri unutmayınızki eğer evinizde internetiniz yoksa yakında forumu gazete bayilerine form olarak sunacağız canı çerez çeken formları doldurup bize postalayacak bizde konulara yazı girişlerinizi yapacağız

çerezforum yaşıyorsa sizin için yaşıyorsak fazlasıyla bizim için :)