YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ( 2020-2021 )

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Her ne kadar buruk da olsa, her ne kadar kısmen örgün ve uzaktan eğitim de olsa, her zaman, her yerde, her şartta, eğitime devam...

IMG_20200920_234209_585.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam şu an durumlar o kadar karışık ki öyle böyle değil. Hiçbir şey net değil ve ortalıkta gerçek olup olmadığı belli olmayan talimatvari belgeler dolaşıyor. Kimse bir şey bilmiyor süreçle ilgili sanırım sahada öğreneceğiz uzaktan eğitim olayını.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Maalesef, öyle. O kadar bilgi kirliliği, o kadar yetersizlik, o kadar belirsizlik gölgesinde, zor bir yıl daha... Sayfalarca yazsam yetmez, aksaklıkları. Elbette ki, olağanüstü durumlarda, belirsizlikler yaşanabiliyor. Ama olağan durumlarda, öngörerek bazı şeyleri ona göre hareket edilebilmeli. Eğitimin önemi tartışılmaz. Hiç bir bahanesi olmaz, olmamalı. Ah, ah...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
biraz once reklam olucak ama tv 8 bakiyordum acun ilicali egitim icin yardim topluyorr gercekten yararli birsey yapiyor

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Her birlikte sahada öğreneceğiz olayı hocam maalesef tecrübe edinilecek ortam yaşanmadı ilkleri yaşıyoruz inşallah olabilecek en sağlıklı şekilde atlatırız ülke olarak. Yoksa 2. Dünya Savaşı sonrası dönemde yaşanan kayıp nesil olayını yaşamak işten bile değil.
Evet. En çok üzüldüğüm husus. ALLAH korusun. Umarız öyle bir durum yaşanmaz. Kanaat önderlerime, STK lara, kısacası her birimize çok iş düşüyor. Nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, o derece üzgünüm. Daha güzel yarınlar da, daha eğitimli, daha huzurlu bir dünya ümidiyle... Gecen güzel olsun. Sağlıkla, neşeyle ve huzurla...