• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yemekteyiz

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bundan 8 yıl kadar önce Show Tv'de yayınlanıyordu. Samimi ve eğlenceli bir programdı bana göre.
Günümüz de ise Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yeni bölümleri 15. bölüme ulaştı.
Nitekim program öyle bir hal alıyor kavga ve gürültüden başka bir şey olmuyor.
Neymiş, " bu ezogelin çorbası değil " " bu haydari değil " insanları anlamak zor zor.
Yemekleri beğendim deyip 2 puan vermeleri de akıl kari değil...
60 yaşında kadınlar çocuğu yaşında insanlardan tuhaf laflar işitiyor...
Ne kadarı doğru, ne kadarı program gereği bilemiyorum...

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
İnsanlarin yiyip, icip nankorluk ettigi program. Kendini sartlayip gidiyorlar zaten yarismacilarin evine daha tadina bakmadan yok et cok sert, yok bardagin lekeli, diye gereksiz elestiri yaptiklari programdir kendisi. Ha hic kacirmiyorum ayri dava :D yeni baslayan programi Onur Buyuktopcu sundugu icin daha bi keyif aliyorum izlerken :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bu hafta evdeyim o yuzden tv izledim ay ne saçma bir yarışma olmuş o öyle. Tartışma aşağılama hakaret şey mevcut. Programın teması yemek değil bunlar bence

Ethan

Aktif
》Ayşe hanımın çorbasından geçen hafta aldığım zevki alamadım. Doğrusu çorbanın içine konduğu tabak ta geçen haftaya göre daha kötüydü. Üstelik çorbada kıl vardı. Üç tane kıl buldum. Onları revaninin üzerine attım. Çünkü Ayşe hanım revaniyi iyi yapamıyor, biliyorum. Geçen haftaki Kemalpaşa gibi tadı çok kötüydü. Ayşe hanıma 10 üzerinden 0 veriyorum. Çünkü Ayşe hanımı hiç sevmiyorum. Ona gıcık oluyorum.

:D :D :D

Papatya

V.I.P
V.I.P

Geçenlerde bir yarışmacı diskalifiye edilince" bize tartışın diyorlar herşey oyun " tarzında bir açıklama da bulunmuş (canlı yayında (internet üzerinden, sosyal medya hesabında) Onur Büyüktopçu (Yemekteyiz'in sunucusu) açıklaması ile ilgili açıklama yaptı.
Adamın yaptığı açıklamayı yalanladı, kesinlikle öyle birşey yokmuş.
Ya insanlar öyle tuhaf ki. İnsanlar program gereği o şekilde davrandıklarını sanıyor.
Onur Büyüktopçu renk kattı. mutlulukistebuuu