Yazılara Link Vermek - Link Düzenlemek

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Önce hangi metne link vereceksek (bu bir resim de olabilir) Yazıyoruz ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yazımızı seçili hale getiriyoruz.


Daha sonra yukarıdaki resimde işaretli alana tıklıyoruz. Açılan pencereye gerekli linki aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yazıp TAMAM butonuna basıyoruz. Hepsi bu.


Not: Aynı şekilde resim eklemek isterseniz resim url sini kopyalayıp, link vermek için kullanıdğımız tuşun sağındaki download butona basıp aynı işlemi yapıyoruz.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben download ya da indir yazmak yerine kendi butonumu kullanıyorum. Eğer siz de kullanmak isterseniz;

Önce download simgesine basın.
Açılan pencereye "https://www.cerezforum.com/_ozel/extra/yukle.png" yazın ve onaylayın. (tırnak olmadan)
Simgemiz eklenecektir.
Yapacağımız tek şey simgemize bir kez tıklamak ve download simgesine basarak download linkimizi yazmak.

Download resmi :
yukle.png
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Tesekkürler Arkdslar Gittikce daha cok seyler ögrenecegiz Bütün paylasimcilara Tesekkür
Bir ata sözü vardir burada Bir kez daha kullanayim (Ne kadar biliyorsan da Mutlaka Bir bilmedigin Vardir. Diye Ne kadar dogru bir atasözü bence
 

ahbeabi

Uzman
Adminim Bilgiler için Çok Teşekkürler. Sizinde Dikkatinizi çekmiştir belki, eklediğim linkler artık görüntü kirliliğinden uzak tertemiz bir şeklde YÜKLE gibi yazıp yayınlayabiliyorum. Tezahürat İstemez:D

Ama Gel gelelim 2. bi olaya yani indir ve ya download yazmak yerine resim ekleme konusuna; Ben Kendi Mesajlarıma aşağıda bulunan resmi eklemek istiyorum. Anlattığınız şekilde yaptım ama nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum. Yazdığım link yerine images adresi çıkıyor;:D Yardımcı Olursanız çok sevinirim. Teşekkürler Herkese İye Eğlenceler.

Resim :
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam zaten bu resime şu an link verilmiş. Üzerine fare imleci getirildiğinde imageshack.us linkine yönlendirilmiş. İşte sizin yapmanız gereken linki yerine download etmek istediğiniz programa ait linki yazmanız.

Düzenleme butonuna bastığınızda ilgili linki göreceksiniz.

Eğer sadece resim olark ekleyip link verecekseniz hiç uğraşmadan kod olarak görünen alanı tamamen seçili hale getirin. [img.... ile başlayan yerden itibaren. Daha sonra kod satırı seçili haldeyken download butonuna basıp açılan pencereye download linkinizi yazabilirsiniz.
 
Top