• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yazarlık... E-COZUM.NET

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
E-COZUM.NET, öğreten ve geliştiren içerikleriyle, okurlarına her zaman yeni bir soluk kazandırmayı amaçlamıştır. Her yaştan, her kesimden ve her meslekten insanın kendine dair bir şeyler bulabileceği bir platform.
Önemli not: Şu an üyelilk sistemimiz kapalıdır. Eğer yazar olmak istiyorsanız geçerli bir mail adresi, sitede görünmesini istediğiniz nikc/isim/rumuz bilgisini bana iletebilirsiniz. Size iletilen şifreyi daha sonra site üzerinden değiştirebilir, kendi konularınızı kendi adınızla yayınlayabilirsiniz... Yazar sayfanızdan tüm içeriklerinizi takip edebilirsiniz...
Millet olarak enerjik ve rengarenk hayatlarımızın detaylarını, sokakta gördüklerimizi, internette okuduklarımızı, aklımıza gelen her şeyi sentezleyerek en güçlü şekilde ifade edebilen yaratıcı bir toplumuz. Kimi zaman bu fikirlerimizi konuşarak kimi zaman da kaybolmaması için satırlara dökenleriz bizler.

İşte bu satırlara döktüğünüz özgün içeriklerinizi konu içinde belirttiğiniz kendi adınız/rumuz/mahlas ile sitemizde paylaşabilir, daha geniş kitlelerini fikirlerinizden, yazılarınızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de insanlara bir şeyler katmak, içinizden geçenleri ve okurların dikkatini çekebileceğini düşündüğünüz fikirlerinizi ve araştırmalarınızı yayınlayabileceğiniz bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres!

15 yılı aşkın bir süre ile yayın hayatında olan E-COZUM.NET adresinde yazar olarak içeriklerinizi bir daha kaybolmamak üzere paylaşabilirsiniz. Yazılarınızı, sosyal ağlarda bir tıklama ile paylaşabilir, okurlarınızın sizi ve fikirlerinizi daha yakından tanımalarını, anlamalarını ve kendilerinin de paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde paylaştığınız içeriklerin tümü yazarlar sayfasında kendi adınızla otomatik oluşturulan sayfanızda yer alacaktır. Profil alanınızdan içeriklerinizi takip edebilir, yeni içerikler oluşturabilirsiniz....
Yazar sayfaları


Yıllardır sitemizde içerik paylaşan yazarlar listemize BURADAN göz atabilirsiniz. Forumdan tanıdığınız birkaç arkadaşımız sitemizde yazar konumundadır.

Beraber yazalım, beraber büyüyelim!

Sitemizde formatına uymayan içerikler;

  • Siyasi içerikler,
  • Belirli grupları hedef alan içerikler,
  • Şiir, (Konu içinde, konu ile ilgili dizeler geçebilir)
  • Kopya içerikler...
Sitemizde kısa bir inceleme yaptığınızda format kolaylıkla anlaşılabilmektedir. İçerikleriniz için kesinlikle uygun kategorileri bulabilirsiniz. İlgili platform hem mobil hem de masaüstü sürümler için uygundur...

Not: Yazarlık ile ilgili her türlü sorunuzu konu altında belirtebilirsiniz....
 
Top