" YAZ " Konulu Fotoğraf Yarışması

Papatya

V.I.P
V.I.P

Merhaba arkadaşlar, fotoğraf yarışmasının konusunu belirlemek üzere 3 farklı konuyu ankete sunduk. Oylamalar sonucunda bütün konular eşit oyu aldı.
Dolayısıyla ben de aralarından YAZ'ı seçtim.
Rengarenk cıvıl cıvıl birbirinden güzel fotoğraflar bekliyorum. Çünkü YAZ eminim herkesin en sevdiği mevsimdir. Muhakkak çekecek bir şeyler bulursunuz. Ağaçlar, kuşlar, bulutlar, deniz, güneş, aklınıza gelebilen, size YAZı çağrıştıran her şey olabilir.
Umarım katılım bol olur. En az 4 fotoğraf ile yarışma başlayacaktır. Süre belirtmiyorum.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
katilacagim demistim ama fırsat olmayacak bir yere gidip fotoğraf çekmeye.üç gün önce gencecik dayimi kaybettim kalp krizi sonucu.şimdiden katılanlara başarılar.

Papatya

V.I.P
V.I.P
Çok iddialıyım 1. Olucam:)

Resim nerde? :D

Bir fotografta benden geliyor. Katılım bol olsun eglenelim degilmi ama ;)

Sağ ol ablacığım.

katilacagim demistim ama fırsat olmayacak bir yere gidip fotoğraf çekmeye.üç gün önce gencecik dayimi kaybettim kalp krizi sonucu.şimdiden katılanlara başarılar.

Allah rahmet eylesin Araz, Rabbim kalanlara sabır versin. Başınız sağ olsun.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P

Başın, başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun, inşallah. Tüm aileye ve sevenlerine ALLAH sabır versin. (Acını paylaşıyorum, paylaşıyoruz)