Yaşlı Horozdan 19 Öğüt

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
YAŞLI HOROZDAN 19 ÖĞÜT

1. Bir gun icinde ne kadar seks yapmis olursan ol, yeni bir teklif aldiginda yine kabul et... Cunku alacagin her teklifin son teklif olma ihtimali vardir.
2. Bir sihirbazin elindeki cubugun uzunlugu degil, o cubukla ne numaralar yapabildigi onemlidir.
3. Seks, kar gibidir. Icine ne kadar gomulucegini onceden bilemezsin, ne kadar surecegini de...
4. Bakireligin tedavisi vardir.
5. Erkegi seyinden yakalarsan, kalbi ve akli da pesinden gelir.
6. Seksin ilaci daha fazla sekstir.
7. Yakisikli prensi bulmanin yolu, bir suru cirkin kurbaga opmekten gecer.
8. Hayatta seksten daha iyi seyler vardir, seksten daha kotu seyler de vardir, ama seks gibi bir sey daha yoktur...
9. Ask bir kimya olayidir, seks bir fizik olayi...
10. Kadin sahip olabilecegi erkegi asla unutmaz.. ... Erkek ise sahip olamadigi kadini...
11. Evdeki bir erkek sokaktaki 2 taneye bedeldir.
12. Bir kadinin bir erkekte ilk vuruldugu ozellikler, yillar sonra onda en sinir olacaklaridir...
13. Cinsel cazibe %50 sende olan hersey + %50baskalarinin sende oldugunu sandigi herseydir
14. Seks kalitimsaldir... Ananla baban hic yapmamislarsa senin de yapma sansin olamaz.
15. Arkadasini sev, ama esine yakalanma !
16. Ask, hayal gucunun zekaya ustunluk saglamasidir.
17. iki tur kadinla asla tartisma: - Yorgun, - Dinlenmis.
18. Bir erkek her kadinla mutlu olabilir, yeter ki asik olmasin.
19. Konu "asik olmak"sa bir bilgeyle bir aptal arasinda hicbir fark yoktur.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
5. Erkegi seyinden yakalarsan, kalbi ve akli da pesinden gelir.
8. Hayatta seksten daha iyi seyler vardir, seksten daha kotu seyler de vardir, ama seks gibi bir sey daha yoktur...
10. Kadin sahip olabilecegi erkegi asla unutmaz.. ... Erkek ise sahip olamadigi kadini...
13. Cinsel cazibe %50 sende olan hersey + %50baskalarinin sende oldugunu sandigi herseydir

Özellikle bunlara bayıldım :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))))))))))) benimde ilgimi cekti bende paylastimm :))))))))))))) yoksa bu bölum bana uzak bir bölum :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim de arada katılmadıklarım var ama genel olarak olay mükemmel anlatılmış :P

Bizi bu konularda engin bilgi sahibi yapan bu yazı için REP+ :)