YAŞAYARAK ÖĞRENMEK

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Küçüktüm 17 yaşında idealleri gerçekleşecek hayalleri olacak kadar küçük.. ve aşk acısı çekiyordum üniversite pansiyonunda oda arkadasim benden yaşça büyüktü hatta en küçükleriydim. Bana nasihat ediyor ve bir damla gözyaşıma demiyecek bir adamı sevdiğimi anlatmaya çalışıyordu. Çok sinirlenmiştim ve kızdım "BEN YAŞAYARAK ÖĞRENECEĞİM SEN YAŞADIN ÖĞRENDİN KARIŞMA" dedim.. yıllarca aklıma gelir yaşayarak öğrenmek acıtıyor :) o çocuk 13 yıldır hayatımda mutlu olamadık ayrıda kalamadık.. ama çok can yaktı çok gözyaşı bıraktı ardında..

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
O durumlardan geçmiş kişiler ne derse desin o anı yaşayan için hiç birşey ifade etmiyor o yıllar için. Yaşayayacak, acıyacak, ağlayacak ve kendi öğrenecektir çünkü. Ve yıllar sonra içi burkulacak belkide hatırlayıp belkide gülüp geçecek.

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Keske o kişi sana yasayarak öğren ama bu 13 yil kadar surmesin diye öğüt verseydi belki o zaman daha az aci cekerdin

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Birde evlenip, çocuk yapıp, boşanıp, geri dönenlerde var bu dünyada :)
Açık açık sen safsın seni yine kandırmaya geldim, yersen hesabı :)
Keşke bize değer vermeyenlerden, en başında uzak durmayı başarabilsek...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
o bende yok işte kotu bi huy nasihati hic sevmem.. soba sıcak deselerde yanmadan ya deilse diyor kötü iç ses.. pis bir güven..