• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yaşamı katlanılır hale nasıl getirilebilir?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Rutin hayatta bir koşuşturmacadır yaşıyoruz. Hep birşeylere yetişme,birşeyleri yetiştirme içerisindeyiz. Bu telaşe içinde birde olumsuzluklar girdimi o zaman, ne kadar istemesekte kendimizi çekilmez bir hayat içinde buluyoruz. Bunlarla başedebilecek gücü kimi zaman bulamayabilyoruz.

Size sorum ise; bu karmaşadan kendimize nasıl bir yol haritası çizebiliriz? Ve haritayla çekilmezlikleri ne kadar olumluya döndürebiliriz?

Rutin hayatta bir koşuşturmacadır yaşıyoruz. Hep birşeylere yetişme,birşeyleri yetiştirme içerisindeyiz. Bu telaşe içinde birde olumsuzluklar girdimi o zaman, ne kadar istemesekte kendimizi çekilmez bir hayat içinde buluyoruz. Bunlarla başedebilecek gücü kimi zaman bulamayabilyoruz.

Size sorum ise; bu karmaşadan kendimize nasıl bir yol haritası çizebiliriz? Ve haritayla çekilmezlikleri ne kadar olumluya döndürebiliriz?
Merhabalar :) evet sıkıntılarla harmanlanmış bir hayatın içindeyiz. Size göre çekilebilir bir hayat nasıldır?

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Kimilerinin yaptığı gibi vurdum duymazmı olmalı . Ben yapamıyorum işte bunu.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Vurdum duymaz olduğuna inandığınız kimilerinin :) ne yaptığını düşünüyorsunuz?
Kafalarına bir şey takmıyorlar kendilerine sorun etmiyorlar.Mesela kendilerine sinirlenilse kızılsa yada önemli bir iş görüşmesinden eli boş dönse,girdiği sınavdan düşük not alsa umursamaz.

Öncelikle size bir özür borçluyum:) Forum alanına oldukça yabancı olduğum için yaşanan sıkıntı ve gecikmelerden dolayı üzgünüm. Konumuza dönecek olursak... Karmaşa içerisinde bir yol haritası çizebilmek için nelere ihtiyacımız var? Bu yolda neler var? Önceliğinizde aile ve sağlıksal problemler algıladım sanırım. Yanlış anladıysam düzeltin lütfen...Çekilmezliklerle şu anda nasıl başa çıkmaya çalıştığınızı düşünüyorsunuz. Ve sizin istediğiniz harita size nasıl yol göstersin isterdiniz?