Yar'amsın ey yar..

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Yar'amsın ey yar..
kizyagmur43.png

Yar'amsın ey yar.Dünya ahiret yar'am..Yarim olamadın ya da diğer yarım olamadın ama yar'am oldun.Ben sevdama değmediğini anladığım günden beri kalbimde açtığın yaranın ne kapanmasına kıyabildim ne de sızısını çekmeyi göze alabildim.Senden kalan izi kaşıdım kanattım baktıkça acımı hatırlamak için.
Ne yüreğin değmiş yüreğime ne de değmişsin benim sevdama.Ama neden ben ha yar'a? Neden masum sevgimi kendine yara bandı ettin.Neden hapis bildiğin göğüs kafesimi mesken tuttuğunu söyledin?
Yazık sana ki bir daha hiçbir kalp böyle derinden sevemeyecek seni.
O kıvırcık saçlarının her telinden tut kahverengi gözünün üzerinde uzanan ok gibi kirpiklerine ayrı ayrı değer vererek ve öperek kimse sevemeyecek seni.Sevdama yemin olsun ki senden anca yar'a olacak. Kimse seninle aynı tişörtü giyecek kadar sevmeyecek seni.
Benim gibi sıfatlar bulmayacak sana.Saltanatın bendeki gibi olmayacak ey vefasız yar.Ey yine en onulmaz yerimde sızıya neden olan yar'a..

Hakkım helal de sevdam değil bilesin.Sen yine de kendine iyi bak, yüreğim dayanamaz başkasının bakmasına...!

Not:2017 yılı Kasım ayında yazmış olduğum bir yazıyı ilk kez burada paylaşıyorum.
Keyifli okumalar.
doxa/06.07.2018